Rīgā +20 °C
Trešdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita

Brazīlijas futbolisti piedzīvo zaudējumu Bolīvijas augstkalnē

Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra Dienvidamerikas zonas septiņpadsmitajā kārtā sacensību līderi Brazīlijas futbolisti viesos ar 1:2 piekāpušies Bolīvijas komandai, ziņo turnīra rīkotāji.Jau desmitajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Edgars Olivarešs Burgoa, bet pirmā puslaika vidū bolīviešu pārsvaru dubultoja Marselo Martins.

Vienīgos vārtus pieckārtējo Pasaules kausa ieguvēju brazīliešu labā mača 70.minūtē guva Nilmars.Bolīvijas futbolisti pārtraukuši Brazīlijas komandas vienpadsmit uzvaru sēriju. Turklāt zaudējumu brazīlieši nebija piedzīvojuši jau 19 spēlēs pēc kārtas.Bolīvija pazīstama ar to, ka mājas spēles aizvada augstkalnē 3600 metru augstumā, kur gūta ne viena vien ievērojama uzvara. No sportiskā viedokļa spēlei nebija nekādas nozīmes, jo brazīlieši jau kvalificējušies Pasaules kausa finālturnīram, bet bolīvieši vairs nevar tikt uz Dienvidāfrikas Republiku.