Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Brazīlijas un Lielbritānijas sieviešu futbola izlases kvalificējas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālam

Kā pirmās Londonas olimpisko spēļu sieviešu futbola turnīra ceturtdaļfinālam sestdien kvalificējās Brazīlijas un Lielbritānijas valstsvienības. Abas komandas sestdien izcīnīja savas otrās uzvaras E apakšgrupā, kad Brazīlija ar 1:0 (0:0) uzvarēja Jaunzēlandi, bet Lielbritānija ar 3:0 (2:0) pārspēja Kamerūnu.

Brazīlijas izlase uzvaru nodrošināja vien četras minūtes pirms cīņas beigām, kad vārtus guva Krištiane. Savukārt Lielbritānijas valstsvienības rindās mačā pret Kamerūnu izcēlās komandas kapteine Keisija Stounija, Džila Skota un Stefānija Hjūtone.

Pēc divām kārtām E apakšgrupā Brazīlijas un Lielbritānijas izlasēm ir pa sešiem punktiem, kamēr Jaunzēlande un Kamerūna pie punktiem nav tikušas.

F apakšgrupā pēc divām kārtām pa četriem punktiem ir Zviedrijai un Japānai, Kanādas kontā trīs punkti, bet bez punktiem cīnās DĀR.

Savukārt G grupā seši punkti ir ASV izlases kontā, pa trim punktiem iekrājušas Francijas un Ziemeļkorejas izlases, bet Kolumbija pie punktiem pagaidām nav tikusi.

Pēc viena apļa izspēles katras grupas divas labākās komandas un vēl divas labākās trešo vietu ieguvējas iekļūs ceturtdaļfinālā.

Pašreizējā olimpiskā čempionvienība ir ASV izlase.

Brynas pagarina vienošanos ar Indraši

Latvijas hokejists Miks Indrašis nākamsezon turpinās spēlēt Zviedrijas komandā Jēvles Brynas, kas šosezon uzvarēja Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā, ceturtdien pavēstīja vienība.