Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Cavetjēri: Turnīra tabulā nav jāskatās

Futbola kluba Ventspils galvenais treneris Nuncio Cavetjēri pēc sestdien svinētās uzvaras pār Skonto (2:1) pauda apmierinātību ar aizvadīto spēli, it īpaši pirmajām 60 minūtēm, pēc kurām komanda nonāca skaitliskajā mazākumā."Esmu apmierināts par pirmajām 60 minūtēm. Pēc palikšanas mazākumā protams bija grūtāk.

Par noraidījumu es nerunāšu, netaisos apspriest tiesneša lēmumu. Acīmredzot viņš uzskatīja, ka otro dzelteno kartīti spēlētājs nopelnījis pamatoti. Noraidījums izjauca visus manus plānus attiecībā uz spēles otro pusi un beigu daļu, nācās citādāk izvietot futbolistus nekā būtu gribējis. Prieks par Višņakovu, esmu gandarīts par viņa vārtiem un spēli pēdējā laikā vispār. Piekrītu Starkovam: turnīra tabulā nav jāskatās! Komanda ir jauna un jāturpina uzlabot spēli. Svarīgi, lai komanda katrā spēlē izliek maksimumu," pēc spēles preses konferencē teica Cavetjēri.Skonto kluba galvenais treneris Aleksandrs Starkovs komentēja tā: "Pirmais puslaiks mums neizdevās, zaudējām pretiniekiem spēles kvalitātē. Otrajā puslaikā, kad bijām skaitliskajā vairākumā, cerības atgriezās. Taču kopumā varu teikt, ka Ventspils uzvarēja pelnīti. Šī spēle mums būs laba skola, lai progresētu. Otrajā puslaikā ar maiņām pastiprinājām spēli. Ja runājam par Astafjevu un Laizānu, kuri sāka starta sastāvā, šoreiz viņiem spēle nebija veiksmīga, taču tā gadās gan jaunajiem, gan pieredzējušajiem futbolistiem. Turnīra tabulā ir skatīties pāragri, ir trīs-četras komandas, kas atņem punktus. Jāturpina domāt par spēli un tās kvalitāti, protams, nedrīkst zaudēt punktus turpinājumā. Tas, kurš būs spēcīgākais, kļūs zināms sezonas beigās."