Rīgā +17 °C
Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Čempionu līgā pusfinālā iekļūst arī pārējie favorīti - Real un Chelsea

UEFA Čempionu līgas pusfinālā iekļuvuši arī Londonas Chelsea un Madrides_ Real _futbolisti, kuri trešdien atbildes spēlēs uzveica, attiecīgi, Lisabonas Benfica un Nikosijas APOEL no Kipras.

Chelsea pirms nedēļas viesos uzvarēja ar 1:0. Savā laukumā vārtus pirmie guva londonieši, kad pirmajā puslaikā no 11 m atzīmes nekļūdīgi sita Frenks Lampards, divu spēļu summā panākot jau 2:0. Dažas minūtes pirms mača izskaņas Havi Garsija tomēr atguva vienus vārtus portugāļiem, bet cerības uz izglābšanos kompensācijas laikā dzēsa Chelsea futbolists Rauls Meirelešs – 2:1 šajā spēlē, bet summā 3:1. Čempionu līgas pusfinālā londoniešus gaida spēkošanās ar pašreizējiem trofejas īpašniekiem Barcelona.

Tikmēr Madrides Real jau pirmajā spēlē Nikosijā parādīja, ka kipriešu brīnumainais stāsts ir beidzies – 3:0. Atgādināsim, ka APOEL kļuva par pirmo Kipras klubu, kas iekļuva Čempionu līgas izslēgšanas mačos, turklāt pārvarēja 1/8 finālu.

Trešdien Madridē Real uzvarēja ar 5:2 – divus vārtus uzvarētājiem guva Krištianu Ronaldu, bet pa reizei bumbu APOEL vārtos raidīja Kakā, Hosē Kajehons un Anhels di Marija. Kipras kluba labā vārtus otrajā puslaikā guva Gustavu Manduka un Estevans Solari (no 11 m). Divu spēļu summā ar pārliecinošu 8:2 pārāki bija Real, kuri pusfinālā tiksies ar Minhenes Bayern klubu.

UEFA Čempionu līgas fināls 19.maijā paredzēts Minhenē.