Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Čempionu līgas pusfinālā trīs Anglijas klubi un Barcelona

Pašreizējie titula īpašnieki Manchester United un Londonas Arsenal futbolisti iekļuvuši UEFA Čempionu līgas pusfinālā. Mančestrieši izbraukumā pārspēja Porto 1:0 un svinēja uzvaru divu spēļu summā 3:2. Savukārt Arsenal pēc neizšķirta 1:1 viesos pret spāņu Villareal savā laukumā izcīnīja pārliecinošu uzvaru 3:0 (divu spēļu summā 4:1).

Kā zināms, otrdien Čempionu līgas pusfinālā iekļuva arī Londonas Chelsea futbolisti, kuri par vietu finālā sacentīsies ar Spānijas superklubu Barcelona. Pusfinālu pirmās spēles paredzētas 28.un 29.aprīlī.Porto un Manchester United spēlē jau 6.minūtē ar negaidītu sitienu no apmēram 25 metriem mājinieku vārtsargu pārsteidza Krištianu Ronaldu – 1:0. Līdz pārtraukumam viesi saglabāja teritoriālu pārsvaru un izveidoja vēl 2 – 3 diezgan bīstamas situācijas, kuras gan palika neizmantotas. Mājinieki van der Sāra sargātos vārtos nopietni neapdraudēja.Spēles raksturs nemainījās arī pēc pārtraukuma. Mančestras futbolisti uzbruka vairāk un bīstamāk, tomēr līdz vārtu guvumam netika. Pēdējās 15 minūtēs laukuma saimnieki gan aktivizējās un piecas minūtes līdz beigām van der Sāram beidzot bija jānodemonstrē sava meistarība – no tuvas distances bīstami sita Lisandro, taču tieši virsū vārtsargam.Kompensācijas laikā Porto vārtsargs Heltons glāba komandu pēc vēl viena Ronaldu tālsitiena.Londonas Arsenal 10.minūtē vadībā izvirzīja Teo Volkots. 60.minūtē mājinieku pārsvaru gan mačā, gan divu spēļu summā nostiprināja Emanuels Adebajors, izmantojot asprātīgu Robina van Persija piespēli. Bet jau nepilnas 10 minūtes vēlāk pats van Persijs ar 11 metru soda sitienu guva trešos vārtus.