Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Dortmundes Borussia un Madrides Real sasniedz Čempionu līgas pusfinālu

Trilleris Dortmundē - tā varētu raksturot UEFA Čempionu līgas 1/4 fināla atbildes maču starp vietējo Borussia un Spānijas klubu Malaga, kurā, pateicoties diviem kompensācijas laikā gūtajiem vārtiem, ar rezultātu 3:2 uzvarēja laukuma samnieki. Pusfinālā spēlēs arī Madrides Real, kas viesos gan piekāpās Stambulas Galatasaray, bet divu maču summā pārsvars izrādījās pietiekams.

Malaga viesos gan izvirzījās vadībā pirmie, kad 25.minūtē vārtus guva Hoakins, bet pirmā puslaika izskaņā Borussia poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis panāca neizšķirtu. Spāņu gūtie vārti nozīmēja tikai vienu - lai triumfētu divu maču summā, Borussia der vienīgi uzvara pamatlaikā. Vāciešiem visu vēl vairāk sarežģīja Eliseu vārti 82.minūtē - 1:2, tomēr Borussia atlikušajā laikā paveica brīnumu. Kompensācijas laika 1.minūtē Marko Reiss panāca 2:2, bet vēl divas minūtes vēlāk Felipe Santana izrāva tik ļoti nepieciešamo uzvaru - 3:2. Šāds pats rezultāts arī abu maču summā.

Tikmēr Stambulā vietējie Galatasaray futbolisti ar 3:2 uzveica Spānijas grandus Madrides Real, tomēr divu spēļu summā ar to nebija pietiekami. Pirms nedēļas Madridē ar 3:0 pārāki bija Real, bet abu maču summā 5:3 un trešo sezonu pēc kārtas pufinālā spēlēs Spānijas klubs.

Stambulā vārtus jau 7.minūtē guva Real zvaigzne Krištianu Ronaldu, kuram tas bija jau 10.precīzais sitiens Čempionu līgā šosezon. Galatasaray gan nepadevās, otrajā puslaikā 15 minūšu laikā gūstot trīs vārtus - izcēlās Ebue, Veslijs Snaijders un Didjē Drogbā. Savukārt punktu spēlei kompensācijas laika 2.minūtē pielika Ronaldu, gūstot otros vārtus mačā.

Trešdien noskaidrosies atlikušie divi pusfinālisti. Barcelona savā laukumā uzņems Parīzes Saint Germain (pirmajā mačā 2:2), bet Minhenes Bayern Turīnā pret Juventus centīsies noturēt savā laukumā iegūto 2:0 pārsvaru.