Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Francijas futbolisti zaudē Baltkrievijai, portugāļi nespēj uzvarēt Kipru

Vairākiem negaidīti rezultāti fiksēti Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajās spēlēs.Lielākais pārsteigums tika fiksēts D grupā, kur pēdējā laika neveiksminieki Francijas futbolisti jaunā galvenā trenera Lorāna Blāna vadībā savā laukumā piedzīvoja zaudējumu spēlē pret Baltkrievijas izlasi – 0:1. Vienīgos vārtus četras minūtes līdz beigām guva Sergejs Kisļaks, realizējot vienīgo reālo iepēju visā mačā. Ieskaitot fiasko Pasaules kausa finālturnīrā, Francijas izlase nespēj uzvarēt jau septīto spēli pēc kārtas.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra rezultāti futbolā

H grupā Portugāles valstsvienība savā laukumā nespēja pārspēt Kipras izlasi – 4:4. Pirmajā puslaikā divreiz vadībā bija viesi, bet otrajā – divreiz mājinieki, taču 88.minūtē Andreass Avraams panāca izlīdzinājumu.

C grupā Itālijas valstsvienība tikai ar pūlēm Tallinā pārspēja Igauniju. Pēc Zeņova gūtajiem vārtiem mājinieki izvirzījās vadībā un saglabāja pārsvaru līdz spēles pirmās stundas beigām, kad trīs minūšu laikā divus vārtus viesu labā guva Kasano un Bonuči – 2:1.

Pārliecinošas uzvaras guva abi šāgada Pasaules kausa izcīņas finālisti Spānijas futbolisti (4:0 pār Lihtenšteinu) un nīderlandieši (5:0 pār Sanmarīno). Graujošs panākums startā arī Anglijas izlasei – 4:0 pār Bulgāriju. Savukārt Vācijas izlase, pateicoties Miroslava Klozes vārtiem, ar 1:0 viesos pārspēja Beļģiju.