Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Francijas klubu duelī pārliecinoši uzvar Olympique

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā Francijas klubu duelī uzvaru svinēja Lionas Olympique, kas savā laukumā pārliecinoši ar 3:1 pārspēja Bordo Girondins.

Jau spēles desmitajā minūtē lionieši atklāja rezultātu. Neveiksmīgi savā soda laukumā nospēlēja aizsargs, kura neprecīzo piespēli pārtvēra Lisandro un no šaura leņķa ar spēcīgu sitienu ieraidīja bumbu vārtu tālajā stūrī.

Tomēr mājinieku prieki nebija ilgi, jo jau pēc četrām minūtēm Bordo futbolisti panāca izlīdzinājumu: pēc centrējuma vārtu priekšā brīvs bija Maruāns Šamaks, kurš ar galvu raidīja bumbu vārtos.

32.minūtē Olympique ielauzās vieus soda laukumā, sekoja augsta piespēli gar vārtiem. Aizsargs lēcienā neaizsniedzās līdz bumbai, pirmais pie tās bija Mikels Bastoss un ieraidīja bumbu vārtu augšējā stūrī.

Uzvarai punktu pielika Lisandro, kurš 13 minūtes pirms spēles beigām realizēja 11 m soda sitienu un guva savus otros vārtus spēlē.