Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Grebim divi vārti, Liepājas metalurgs apspēlē Blāzmu

Pie pārliecinošas uzvaras LMT Latvijas futbola virslīgas čempionāta spēlē sestdien tika Liepājas metalurga futbolisti, kuri savā laukumā ar 4:0 apspēlēja Rēzeknes Blāzmu.

Rezultātu spēles 35.minūtē atklāja Kristaps Grebis, precīzi realizējot 11 m soda sitienu. Pārējos vārtus liepājnieki guva otrajā puslaikā. Vispirms 62.minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja Ģirts Karlsons, trīs minūtes pirms beigām Grebis guva savus otros vārtus, bet kompensācijas laikā Daniels Kasters panāca 4:0.

Liepājniekiem šī bija otrā uzvara šogad. Iepriekšējā spēlē viņi ar 2:1 pārspēja Olimpu/RFS. Savukārt rēzeknieši ar 0:7 kapitulēja Skonto.

5.aprīlī notiks trešās kārtas spēles. Blāzma viesosies pie čempionvienības FK Ventspils, bet liepājnieki izbraukumā tiksies ar Ventspils Tranzītu.