Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Inter futbolisti pirmie iekļūst Čempionu līgas pusfinālā

Itālijas čempioni Milānas Inter futbolisti kā pirmie kvalificējušies UEFA Čempionu līgas pusfinālam. Otrdien ceturtdaļfināla atbildes spēlē viņi otrreiz ar 1:0 (1:0) pārspēja Maskavas CSKA komandu un divu spēļu summā svinēja uzvaru 2:0.Pusfinālā milāniešu pretinieki būs Londonas Arsenal vai Barcelona futbolisti, kuri otro maču aizvada plkst.

21.45 pēc Latvijas laika. Pirmā spēle Londonā beidzās neizšķirti 2:2.Jau sestajā minūtē pēc precīza brīvsitiena viesus vadībā izvirzīja Veslijs Sneiders. Tas nozīmēja, ka CSKA futbolistiem iekļūšanai pusfināla bija nepieciešami jau trīs gūti vārti.Laukuma saimnieki vairāk kontrolēja bumbu, taču bīstamākas situācijas pretuzbrukumos izveidoja Žozē Mourinju trenētie Inter futbolisti. Labākā no tām bija Djego Milito 35.minūtē, kad mājinieku komandu izglāba vārtsargs Akinfejevs.Otrā puslaika pašā sākumā CSKA komanda palika 10 spēlētāju sastāvā – otro brīdinājumu spēlē izpelnījās Odia. Spēles raksturu tas gan būtiski nemainīja. Mājinieki centās atspēlēties, taču tikai pāris reižu Inter vārtsargam Žulio Cēzaram nācās nopietni iesaistīties spēlē.Lielākas uzslavas pat nopelnījis Akinfejevs, kurš vēl 3 – 4 reizes glāba maskaviešus no otro vārtu zaudējuma.Spēles pēdējās 15 minūtes, kad abas komandas šķietami jau apzinājās ceturtdaļfināla iznākumu, aizritēja visai vienmuļā cīņā.