Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Inter savā laukumā ar 3:1 pieveic Barcelona

Milānas Inter futbolisti otrdien savā laukumā svinēja pārliecinošu uzvaru UEFA Čempionu līgas pirmajā pusfināla spēlē, kurā ar 3:1 pieveica Barcelona vienību no Spānijas. Barcelona ieradās Milānā ne tik ātri, kā būtu vēlējušies. Īslandes vulkāna izvirduma radītās gaisa satiksmes paralīzes dēļ Barcelona futbolisti nevarēja izmantot lidmašīnu, lai nokļūtu Itālijā.

Tā kā UEFA spēles norises laikus nepārcēla, Barcelona bija spiesta doties uz Milānu autobusā, ceļā pavadot 14 stundas. Tas nebija šķērslis Barcelona komandai pirmajai atklāt rezultātu, to spēles 19.minūtē paveica Pedro. Tomēr jau pēc 12 minūtēm Inter pēc Veslija Sneijdera sitiena atjaunoja līdzsvaru.Milānieši ļoti uzmanīja Barcelona līderi Lionelu Mesi, neatstājot viņam faktiski nekādas iespējas veidot bīstamus uzbrukumus, kur nu pašam nonākt bīstamu sitienu pozīcijās. Milānieši acīgi spēlēja aizsardzībā, kā arī bīstami uzbruka pretuzbrukumos. Vispirms 48.minūtē vārtu priekšā ļoti veiksmīgi nospēlēja Meikons, bet pēc 13 minūtēm mājinieku pārsvaru dubultoja Djēgo Milito. Barcelona centās atspēlēties, taču visi uzbrukumi atdūrās pret Inter ciešo un aktīvo aizsardzību.Atbildes spēle notiks nākamajā trešdienā Barselonā.