Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Inter un Barcelona vēl negarantē vietas Čempionu līgas astotdaļfinālā

Pēc UEFA Čempionu līgas grupu turnīra ceturtās kārtas pirmās dienas spēlēm nevienai komandai vēl nav izdevies nodrošināt vietu astotdaļfinālā. Uzvara otrdienas mačos būtu garantējusi vietu izslēgšanas spēlēs divu pēdējo gadu čempioniem Milānas Inter un Barcelona futbolistiem, taču ne vieni ne otri pie cerētā panākuma netika.

A grupas spēlē Inter viesos ar 1:3 piekāpās angļu Tottenham un zaudēja līderpozīcijas turnīra tabulā. Arī šoreiz mājinieku rindas izcēlās velsiešu uzbrucējs Garets Beils, kurš divas nedēļas iepriekš Milānā bija guvis trīs vārtus. Šoreiz viņš atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm, tajā skaitā pamatlaika priekšpēdējā minūtē, kad pretuzbrukumā noskrēja viesu aizsargu un filigrāni piespēlēja Romanam Pavļučenko.Otrajā A grupas spēlē Enšedes Twente komanda viesos, gūstot divus vārtus pēdējās desmit minūtēs, uzvarēja Brēmenes Werder 2:0 un saglabā labas izredzes pacīnīties par vietu astotdaļfinālā.Barcelona futbolisti saglabāja līderpozīcijas D grupā, taču otrdien nespēja nodrošināt vietu Čempionu līgas play off turnīrā, nospēlējot neizšķirti 1:1 ar København komandu. Dānijas klubs barseloniešiem turnīra tabulā zaudē vienu punktu un par četriem apsteidz tuvākos sekotājus Kazaņas Rubin.B grupā zaudējumu pēc uzvarām pirmajās trijās spēlēs piedzīvoja Lionas klubs Olympique. Izbraukuma spēlē pret Lisabonas Benfica viņi guva trīs vārtus pēdējās 15 minūtēs, taču pirms tam bija ielaiduši četrus. Pie pirmā punkta grupu turnīrā tika Telavivas Hapoel, kas aizvadīja bezvārtu neizšķirtu ar Gelzenkirhenes Schalke.C grupā pārliecinošas uzvaras 3:0 svinēja Manchester United un Valencia futbolisti. Valensijas komanda, pārspējot Glāzgovas Rangers, apsteidza viņus turnīra tabulā un izvirzījās otrajā vietā.Trešdien notiks ceturtās kārtas spēles E, F, G un H grupās, tostarp Madrides Real un AC Milan otrā savstarpējā cīņa.

UEFA Čempionu līga

A grupa
Werder - Twente 0:2 (0:0)
. Hadi (81.), de Jongs (84.)
Tottenham - Inter 3:1 (1:0). Van der Vārts (18.), Kroučs (61.), Pavļučenko (89.) - Eto (80.)
Tottenham 4 2 1 1 12:8 7
Inter          4 2 1 1 11:8 7
Twente      4 1 2 1  6:7  5
Werder      4 0 2 2  3:9  2