Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Liepājas metalurga futbolisti savā laukumā zaudē Daugavai

LMT futbola virslīgas vienīgajā ceturtdienas spēlē Liepājas metalurgs savā laukumā ar 0:1 piekāpās Daugavpils Daugavas futbolistiem.Vienīgos vārtus 73.minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu, guva Murads Ramazanovs.Spēles pirmā daļa ritēja līdzīgā cīņā ar nelielu liepājnieku pārsvaru. Komandas darbojās uzmanīgi, temps nebija augsts, taču iespējas gūt vārtus bija abām komandām, ziņo portāls liepajniekiem.

lv. Pēc pārtraukuma metalurgi sāka darboties mazliet aktīvāk. Divas lieliskas iespējas izcelties bija Rakelam un Grebim, taču tās netika izmantotas. 17 minūtes līdz pamatlaika beigām tiesnesis Andris Treimanis saskatīja pārkāpumu mājinieku soda laukumā, un Ramazanovs pendeli pārvērta vārtu guvumā. Turpinājumā neko īpaši sakarīgu liepājnieki pretinieku vārtu tuvumā nespēja izveidot, viesi prasmīgi pieturēja bumbu un sagādāja Liepājas metalurgam otro zaudējumu pēc kārtas.Pēc šī panākuma ceturtajā vietā esošie daugavpilieši atpalicību no vienu vietu augstāk esošā Metalurga samazināja līdz diviem punktiem.LMT virslīgas turnīra tabula:FK Ventspils      11 9 1 1 28-5  28Skonto              11 9 1 1 34-7  28Liep.metalurgs 12 7 3 2 23-9  24Daugava          12 6 4 2 13-8  22Jūrmala-VV       11 4 1 6 15-19 13FK Jelgava       11 3 2 6 20-18 11FC Tranzit        12 3 2 6  8-18  11FK Jaunība       11 3 1 7 8-33  10Blāzma             11 3 0 8 10-26  9Olimps/RFS       12 2 1 9 13-29  7