Rīgā +20 °C
Svētdiena, 16. jūnijs
Justīne, Juta

Londonas Arsenal sensacionāli nepārvar Anglijas Līgas kausa ceturtdaļfinālu

Anglijas Līgas kausa izcīņas turnīra ceturtdaļfinālu otrdien sensacionāli nepārvarēja Londonas Arsenal komanda, kas ar 1:2 (0:1, 1:1) izbraukumā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā zaudēja valsts ceturtās līgas - League Two - klubam Bredfordas City.

Anglijas mediji Arsenal piedzīvoto zaudējumu nodēvējuši par vienu no pazemojošākajiem turnīra vēsturē.

Mača 16.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja pussargs Gerijs Tomsons, bet neizšķirtu Arsenal panāca vien divas minūtes pirms cīņas beigām, kad izcēlās beļģu aizsargs Tomass Vermālens. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 3:2 pārāki izrādījās laukuma saimnieki.

City komanda Līgas kausa pusfinālu sasniegusi pirmo reizi tās pastāvēšanas vēsturē.

Vietu pusfinālā otrdien nodrošināja Birmingemas Aston Villa komanda, kas divu premjerlīgas klubu duelī ar 4:1 (1:1) viesos uzvarēja Norvičas City, divreiz izceļoties austriešu uzbrucējam Andrēasam Vīmanam.

Pārējos divos ceturtdaļfināla pāros trešdien Svonsī City savā laukumā uzņems valsts otrās līgas - Championship - klubu Middlesbrough, bet nākamnedēļ cita Championship vienība Līdsas United savā laukumā spēkosies ar Londonas Chelsea.