Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Londonas futbola klubiem pārliecinošas uzvaras Čempionu līgas pirmajās spēlēs

Ar pārliecinošām uzvarām UEFA Čempionu līgas grupu turnīru sākuši Londonas futbola klubi. Chelsea futbolisti F grupas spēlē ar 4:1 pieveica Slovākijas komandu Žilina, bet Arsenal ar 6:0 sagrāva portugāļu vienību Braga.Panākumus abām Anglijas premjerlīgas komandām garantēja trīs pirmajā puslaikā gūtie vārti.

Braga vienības galvenais treneris Domingušs Pasensija vēlāk pat atzinās, ka būtu bijis gandarīts, ja cīņu pēc pārtraukuma nemaz nebūtu jāatsāk.Vērā ņemami pārsteigumi netika fiksēti arī pārējās trešdienas spēlēs. Madrides Real jaunā galvenā trenera Žozē Mourinju vadībā turnīru sāka ar 2:0 uzvaru pār Amsterdamas Ajax, kaut arī varēja gūt vismaz trīsreiz vairāk vārtu.“Futbolā tā reizēm notiek: vienreiz tu spēlē slikti, bet gūsti trīs vārtus, citreiz – laukumā izdari visu, bet nevari dabūt bumbu vārtos. Nekas, citreiz iesitīsim vairāk,” spēles iznākumu mierīgi uztvēra Mourinju, kurš ar Real centīsies atkārtot iepriekš Porto un Inter vadībā gūtos panākumus Čempionu līgā.Mazliet grūtāk klājās diviem citiem Eiropas superklubiem – gan pagājušās sezonas finālisti Minhenes Bayer, gan AC Milan futbolisti uzvaras 2:0 nodrošināja tikai otrajā puslaikā. Milāniešiem mačā pret franču Auxerre divus vārtus triju minūšu laikā otrajā puslaikā guva kluba jaunieguvums Zlatans Ibrahimovičs, savukārt bavāriešiem uzvaru pār AS Roma garantēja Vācijas valstsvienības uzbucēji Tomass Millers un Miroslavs Kloze.

UEFA Čempionu līgas 1.kārta

E grupa
Bayern – AS Roma 2:0 (0:0).
Millers (79.), Kloze (83.)
CFR Cluj – Basel 2:1 (2:1). Rada (9.), Traore (12.) – Štokers (45.+2)

F grupa
Marseille – Spartak 0:1 (0:0).
Azpiličueta (81. – savos vārtos)
Žilina – Chelsea 1:4 (0:3). Oravecs (55.) – Esjēns (13.), Anelka (24., 28.), Staridžs (48.)