Manchester United atspēlējas un uzvar Londonas Arsenal

Svarīgu uzvaru Anglijas futbola premjerlīgas čempionāta ceturtajā kārtā guvuši pašreizējie turnīra čempioni Manchester United, kas savu skatītāju priekšā ar 2:1 pārspēja ambiciozo Londonas klubu Arsenal.Spēles pirmajā puslaikā vadībā izvirzījās Arsenal - ar rezultatīvu sitienu izcēlās Krievijas futbolists Andrejs Aršavins.

Otrajā puslaikā laukuma saimniekiem tomēr izdevās atspēlēties. Vispirms 58.minūtē paša nopelnīto 11 metru soda sitienu realizēja Veins Rūnijs, bet piecas minūtes vēlāk neveiksmīgi bumbu savos vārtos ieraidīja Londonas kluba pussargs Abu Diabī.Čempionāta līderpozīcijā izvirzījies divi Londonas klubi. 12 punktus guvis Chelsea, kas ceturtajā kārtā ar 3:0 sagrāva Burnley, un Tottenham Hotspur, kas ar 2:1 pārspēja Birmingemas City.Bez zaudētiem punktiem šobrīd cīnās arī tikai divas spēles aizvadījušais Manchester City, kas svētdien izbraukumā tiksies ar Portsmouth.

Olimpietis Blūms lauzis pirkstu

Latvijas labākais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms Šveicē notiekošā UCI MTB Pasaules kausa ceturtā posma XCC krosa sacensībās stabili atradās labāko desmitniekā, bet pēdējā aplī piedzīvoja neveiksmi,...