Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Mesi četri vārti nodrošina Barcelona futbolistiem vietu Čempionu līgas pusfinālā

Milānas Inter pretinieki Eiropas Čempionu līgas pusfinālā būs pašreizējie titula īpašnieki Barcelona futbolisti, kuri, pateicoties Lionela Mesi četriem gūtajiem vārtiem, atbildes spēlē ar 4:1 (3:1) pieveica Londonas Arsenal un svinēja uzvaru divu spēļu summā 6:3.Kā zināms, Inter otrdien viesos otrreiz ar 1:0 uzvarēja Maskavas CSKA komandu.

Tāpat kā pirmajā spēlē Londonā, arī atbildes mača sākumā Barcelona futbolisti kontrolēja spēles gaitu un bīstamāk uzbruka – taču pirmie zaudēja vārtus. 18.minūtē pēc mājinieku kļūdas laukuma vidusdaļā Arsenal futbolisti izveidoja ātru pretuzbrukumu, ko ar atkārtotu sitienu pabeidza Niklass Bendtners.Arsenal vadībā bija tikai trīs minūtes. Pirmo Mesi sitienu viesu aizsargiem izdevās bloķēt, bet ar otro no soda laukuma līnijas argentīnietis netverami trieca bumbu vārtu tīklā – 1:1.37.minūtē pēc acīgas Pedro Rodrigesa piespēles pretinieku soda laukumā Mesi otro reizi pārspēja Arsenal vārtsargu Almuniju, bet vēl piecas minūtes vēlak Keita pagājušā gada pasaules labāko futbolistu izvirzīja izgājienā viens pret vienu ar Almuniju, un Mesi eleganti pārmeta bumbu pāri no vārtiem izgājušajam Arsenal vārtsargam.Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās, un abām komandām bija vienlīdz labas iespējas mainīt rezultātu. Puslaika vidū minūtes laikā Pedro Rodrigess izgājienā vienatnē pret Almuniju sita mazliet garām vārtiem, bet tūlīt pēc tam Bendtners trāpīja pa Barcelona vārtu stabu.Ritēja spēles 88.minūte, kad kārtējā straujā Barcelona uzbrukumā Mesi ceturto reizi pārspēja viesu vārtsargu, raidot viņam bumbu starp kājām vārtos.

Šīs sezonas Čempionu līgas turnīrā argentīniešu superzvaigzne guvis astoņus vārtus.