Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Minhenē un Parīzē sākas cīņa par vietām Čempionu līgas pusfinālos

Atpūtinot līderus, Minhenes Bayern futbolisti sestdien Vācijas bundeslīgas spēlē ar 9:2 sagrāva Artjoma RudņevaHamburger SV. Otrdien UEFA Čempionu līgas (ČL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Minhenē viesosies nopietnāks pretinieks - Itālijas čempions Turīnas Juventus.

Pēdējās 18 spēlēs Bayern tikai vienu reizi neuzvarēja, bet vienīgais klupiens bavāriešiem gandrīz maksāja ļoti dārgi. ČL astotdaļfināla atbildes spēlē mājās ar 0:2 atzīts Londonas Arsenal pārākums, tomēr nākamajā kārtā iekļuva Minhenes klubs, jo izbraukumā guva par vieniem vārtiem vairāk (3:1). Pret renesanses stadijā esošo Juventus pašpārliecība Bayern spēlētājiem var likt vilties. Ja komanda vēlas reabilitēties par neveiksmi pagājušajā sezonā, kad finālā zaudēja Chelsea, bavāriešiem jābūt gataviem abas ceturtdaļfināla spēles aizvadīt vienlīdz augstā līmenī.

Atšķirībā no pretiniekiem Juventus nevarēja atļauties pirms svarīgās ČL spēles atpūtināt līderus, jo sestdien Itālijas A sērijas ietvaros bija jāspēlē pret Milānas Inter. Iztērējot daudz spēka, izdevās uzvarēt ar 2:1. Vai pēc ceļojuma uz Minheni vēl pietiks spēka rezervju, parādīs spēle.

Tikmēr Parīzē ambiciozā PSG vienība uzņems Barcelona.