Rīgā +16 °C
Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Noskaidros pirmās divas UEFA Čempionu līgas pusfinālistes

Otrdien tiek noskaidrotas pirmās divas UEFA Čempionu līgas turnīra futbolā pusfināla dalībnieces. Ceturtdaļfināla atbildes mači sāksies plkst.21.45 pēc Latvijas laika.Pēc pirmajām cīņām ļoti labā pozīcijā atrodas slavenais Spānijas klubs Madrides Real, kurš pirmajā duelī savā laukumā ar 3:0 pieveica Stambulas Galatasaray no Turcijas.

Šo maču tiešraidē būs iespējams vērot kanālā Viasat Sport Baltic.Tikmēr lielāka intriga gaidāma otrajā duelī, kurā Vācijas čempione Dortmundes Borussia uzņems citu Spānijas vienību Malaga. Pirmais mačs Malagā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0, tāpēc šoreiz Spānijas klubam pietiktu arī ar rezultatīvu neizšķirtu.Malaga komanda šosezon debitē UEFA Čempionu līgā un rāda veiksmīgu sniegumu, bet vienība ir apņēmības pilna doties vēl tālāk.Uzreiz pēc sestdien aizvadītās Spānijas čempionāta spēles Malaga komandas galvenais treneris Manuels Pelegrīni devās uz Čīli, kur nomiris viņa tēvs. Tomēr paredzams, ka līdz spēlei viņš paspēs ierasties Dortmundē. Komandas futbolisti jau izteikuši apņēmību sasniegt pusfinālu par godu trenerim.Kā ziņots, pārējos divos pāros tiekas šosezon ļoti spēcīgais Vācijas klubs Minhenes Bayern un Itālijas čempionvienība Turīnas Juventus, kā arī ambiciozā Francijas vienība Parīzes Saint-Germain un Spānijas komanda Barcelona. Pirmajos mačos Parīzē Saint-Germain cīnījās 2:2 ar Barcelona, bet Bayern savā laukumā ar 2:0 pieveica Juventus.Šo dueļu atbildes mači risināsies trešdien.Zīmīgi, ka reizēs, kad Galatasaray un Saint-Germain iepriekš sasniedza turnīra ceturtdaļfinālu, tās spēlēja tieši ar šiem pretiniekiem - Parīzes klubs to darīja vēl 1995.gadā, bet Galatasaray 2001.gadā.Uzvarētāji divu spēļu summā sasniegs pusfinālu, pirms kura notiks izloze. Savukārt fināls plānots 25.maijā Vemblija stadionā Londonā, kaut turnīrā vairs nav palicis neviens Anglijas klubs.