Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Oličam hettriks, Bayern futbolisti Čempionu līgas finālā

Minhenes Bayern kluba futbolisti kvalificējušies UEFA Eiropas Čempionu līgas finālam. Otrdien pusfināla atbildes spēlē Vācijas bundeslīgas komanda viesos ar 3:0 (1:0) pārliecinoši uzvarēja franču klubu Lyon. Visus trīs vārtus viesu labā guva horvātu uzbrucējs Ivica Oličs.Divu spēļu summā bavārieši svinēja uzvaru 4:0 un iekļuva Čempionu līgas finālā pirmo reizi kopš 2001.gada.

Van Gāls: ja tā turpināsim, mūs uzvarēt būs grūti jebkuram

Pirmā puslaika vidū Oličs izmantoja lielisku piespēli, ko cīņā ar mājinieku aizsargu izdarīja Tomass Millers. 67.minūtē viņam bumbu “uz paplātes”, izvirzot vienatnē pret vārtsargu, izsniedza Hamits Altintops. Un arī trešo vārtu guvumā 78.minūtē Altintops asistēja horvātam, kurš trešo reizi Lionas Olympique vārtos bumbu raidīja ar galvu.

Lyon futbolisti visas cīņas gaitā nekādi nespēja izmantot laukuma priekšrocības un pēc Krisa noraidījuma 59.minūtē zaudēja arī visai nosacītu teritoriālu pārsvaru. Spēles izskaņā bavārieši bija tuvāk ceturo vārtu guvumam nekā lionieši – pirmo.

Trešdien pusfināla atbildes spēli aizvadīs Barcelona un Milānas Inter futbolisti. Pirmajā spēlē savā laukumā Inter svinēja uzvaru 3:1.

Čempionu līgas fināls paredzēts 22.maijā Madrides Santiago Bernabéu stadionā.