Rīgā +21 °C
Sestdiena, 6. jūlijs
Anrijs, Arkādijs

Pahars apmierināts ar bezvārtu neizšķirtu Astanā

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars ir apmierināts ar neizšķirtu 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā mačā pret Kazahstānu.Kā zināms, Latvija atlases turnīru sāka otrdien, izbraukumā spēlējot 0:0 (0:0) ar Kazahstānu."Laukumā bija divas līdzvērtīgas komandas.

Pārsteidza pretinieku mobilitāte, jo vairāki viņu spēlētāji devās uzbrukumā. Sākums mūsu komandai bija labs, taču pēcāk sākām nervozēt. Tiesa, līdz patiešām bīstamām izdevībām pie mūsu vārtiem Kazahstāna tā arī nenonāca," portāls Vesti.kz citē Paharu. "Šajā cīņā vairāk spēlējām no aizsardzības, turklāt mājiniekus pamatīgi atbalstīja sanākušie līdzjutēji.""Uzskatu, ka šajā mačā esam izcīnījuši punktu. Ar rezultātu esmu apmierināts. Ja šajā turnīrā spēsim gūt punktus izbraukumā un uzvarēt mājās, apakšgrupu turnīrā ierindosimies augstāk par piekto vietu," uzsvēra Pahars.Tikmēr Kazahstānas izlases galvenais treneris Jurijs Krasnožars sacīja, ka neizšķirts šajā mačā ir loģisks iznākums."Labi aizvadījām pirmo puslaiku, taču iztērējām daudz spēka. Nespējām realizēt savas iespējas gūt vārtus, turklāt otrajā puslaikā vairs nedemonstrējām labu sniegumu, un Latvija varēja uzvarēt," izteicās Kazahstānas valstsvienības treneris.Tiesa, viņš sacīja, ka Kazahstāna šajā mačā vairāk zaudēja punktus, nekā tos ieguva, tāpēc futbolisti ģērbtuvē pēc mača bijuši apbēdināti.Finālturnīrs 2016.gadā notiks Francijā. Šis būs pirmais Eiropas čempionāts, kurā līdzšinējo 16 komandu vietā startēs 24 izlases.