Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

papildināta - Cauņas vārtu guvums sekmē CSKA uzvaru pār Trabzonspor UEFA Čempionu līgas spēlē

Laukumā Cauņa devās 62.minūtē, nomainot Zoranu Tošiču. 14 minūtes vēlāk pēc Vagnera Lava centrējuma Latvijas futbolists raidīja bumbu viesu vārtos. Dažas minūtes vēlāk viņš varēja gūt arī savus otros vārtus, taču trāpīja pa stabu.
Latvijas futbola valstsvienības pussargs Aleksandrs Cauņa guvis vārtus un palīdzējis Maskavas CSKA klubam izcīnīt uzvaru 3:0 (1:0) UEFA Čempionu līgas B grupas trešās kārtas spēlē pret Turcijas klubu Trabzonspor.

Abus pārējos vārtus CSKA labā 29.un 86.minūtē guva Kotdivuāras izlases spēlētājs Seidu Dumbjā.

Otrajā B grupas mačā Milānas Inter viesos pārspēja franču klubu Lille 1:0 un ar sešiem punktiem izvirzījās turnīra tabulas pirmajā vietā. Ar četriem punktiem pēc aizvadītām trijām spēlēm CSKA ir otrie, tikpat punktu ir arī Tranzonspor.

Kārtas pārliecinošāko uzvaru svinēja Madrides Real futbolisti, kuri savā laukumā ar 4:0 pieveica Lyon komandu, D grupā gūstot trešo panākumu pēc kārtas. Pirmā puslaika vidū pēc stūra sitiena izspēles rezultātu atklāja Karims Benzemā, kurš līdz pāriešanai uz Real 2009.gada vasarā spēlēja tieši Lionas kluba rindās. Vēl pēc diviem vārtu guvumiem otrā puslaika sākumā šaubu par uzvarētājiem vairs nebija.

Otrajā D grupas spēlē Amsterdamas Ajax sagādāja trešo zaudējumu Zagrebas Dinamo futbolistiem (2:0) un turnīra tabulā panāca Lyon (pa 4 p.).

A grupā Serhio Aguero precīzais sitiens pamatlaika pēdējā minūtē garantēja Manchester City futbolistiem uzvaru 2:1 pār spāņu Villareal un ļāva atkal iesaistīties cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā. Otrajā šīs grupas cīņā Napoli nospēlēja neizšķirti 1:1 ar grupas līderiem Minhenes Bayern.

Līdzīga situācija izveidojusies arī C grupas turnīra tabulā. Ar vienādu 2:0 rezultātu uzvaras viesos otrdien svinēja Manchester United (pār Otelut Galati) un Lisabonas Benfica (pār Basel).

x x x

Čempionu līga
A grupa
Manchester City - Villarreal 2:1 (1:1). Markena (43., savos vārtos), Aguero (90.). - Kani (4.)
Napoli - Bayern 1:1 (1:1). Badštubers (39.) - Kross (2.)
Situācija grupā: Bayern 7 p., Napoli 5, Man.City 4, Villareal 0.

B grupa
CSKA - Trabzonspor 3:0 (1:0). Dumbjā (29., 86.), Cauņa (76.)
Lille - Inter 0:1 (0:1). Pacīni (21.)
Situācija grupā: Inter 6 p., CSKA 4, Trabzonspor 4, Lille 2 p.

C grupa
Basel - Benfica 0:2 (0:1). Bruno Cēzars (20.), Kardozo (75.)
Otelul Galati - Manchester United 0:2 (0:0). Rūnijs (64.- 11m, 90.-11m)
Situācija grupā: Benfica 7 p., Man.United 5, Basel 4, Otelut Galati 0.

D grupa
Zagrebas Dinamo - Ajax 0:2 (0:0). Būrigters (49.), Eriksens (90.)
Real - Lyon 4:0 (1:0). Benzemā (19.), Hedira (47.), Loriss (55., savos vārtos), Ramoss (81.)

Situācija grupā: Real 9 p., Ajax 4, Lyon 4, Dinamo 0