Rīgā +27 °C
Piektdiena, 28. jūnijs
Kitija, Viesturs, Viestards

Premjerlīgas lielajā duelī Chelsea pieveic Mančestras United

Chelsea futbolisti sestdien spēra būtisku soli pretī Anglijas Premjerlīgas čempiona titulam. Līdervienību duelī Chelsea viesos ar 2:1 pārspēja Mančestras United futbolistus un izvirzījās pirmajā vietā.Spēles 20.minūtē rezultātu atklāja Džo Kols. 11 minūtes pirms spēles beigām uz maiņu iznākušais Didjē Drogbā panāca viesiem jau divu vārtu pārsvaru.

Divas minūtes vēlāk mančestrieši, kuri spēlēja bez sava savainotā uzbrukuma līdera Veina Rūnija, pēc Federiko Mačedas precīzā sitiena vienus vārtus atguva.Šī uzvara ļāva Chelsea futbolistiem ar 74 punktiem izvirzīties līgas līderpozīcijā. Mančestrieši tagad zaudē divus punktus un ir otrajā pozīcijā. Katrai no komandām līdz čempionāta beigām atlikušas piecas spēles. Līgas rezultatīvāko spēlētāju rangā līderis ar 26 precīziem raidījumiem ir Rūnijs, taču Drogbā atpaliek vairs tikai par vienu vārtu guvumu. **Situācija Anglijas Premjerlīgas galvgalī:** Chelsea 74 punkti (33 spēlēs), Mančestras United 72 (33), Arsenal 68 (32), Totenhemas Hotspur 58 (31), Mančestras City 56 (31), Liverpool 54 (32), Aston Villa 51 (31), Everton 49 (32).