Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Real, Arsenal, Chelsea un Bayern futbolistiem trešās uzvaras Čempionu līgā

Eiropas futbola grandu divcīņā UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā Madrides Real otrdien savā laukumā ar 2:0 pārspēja AC Milan komandu. Trešās uzvaras trijās spēlēs izcīnīja arī Londonas Arsenal, Minhenes Bayern un Londonas Chelsea futbolisti.Atjauninātais Real sastāvs trenera Žozē Mourinju vadībā uzvaru pār Milānas komandu nodrošināja jau spēles pirmajā ceturtdaļā.

13.minūtē Krištianu Ronaldu realizēja brīvsitienu, bet jau minūti vēlāk ar rezultatīvu piespēli Mesutam Ezilam palīdzēja nostiprināt pārsvaru. Turpinājumā viesiem nebija daudz iespēju izlīdzināt rezultātu, un, rezumējot spēli, Mourinju savas komandas sniegumu nosauca par fantastisku.Otrajā G grupas spēlē Amsterdamas Ajax ar 2:1 uzvarēja franču Auxerre, pēc izcīnītajiem punktiem (4) panāca AC Milan un saglabā labas izredzes kvalificēties nākamajai kārtai.Kārtējo graujošo panākumu Eiropas arēnā svinēja Londonas Arsenal futbolisti, kuri H grupas līdervienību duelī pieveica Doņeckas Šahtar 5:1 un trijās spēlēs gūto vārtu skaitu palielināja līdz 14. Vienīgos vārtus viesu labā guva bijušais Arsenal spēlētājs Eduardu, un viņa panākumu laukuma saimnieku fani silti sveica ar aplausiem, kājās stāvot.

“Svarīgi ir izcīnītie punkti, nevis gūtie vārti,” pēc uzvaras piezīmēja Arsenal galvenais treneris Arsēns Vengers.

Mazāk pārliecinošus panākumus trešajā kārtā guva Minhenes Bayern un Londonas Chelsea. Bavārieši E grupā, viesiem divreiz raidot bumbu savos vārtos, ar 3:2 pārspēja rumāņu CFR Cluj komandu un trīs pārējos konkurentus grupā – vēl arī AS Roma un Basel – apsteidz par sešiem punktiem.

Savukārt Chelsea viesos sagādāja pirmo zaudējumu Maskavas Spartak futbolistiem – 2:0. Zīmīgi, ka pirmos vārtus Londonas kluba labā ar iespaidīgu sitienu no 20 metriem guva Jurijs Žirkovs, kurš iepriekš piecas sezonas bija pavadījis spartakiešu sīvāko konkurentu CSKA rindās.

3.novembrī otrdienas spēļu pretinieki savā starpā tiksies otrreiz, šoreiz sāncenšu laukumā.

UEFA Čempionu līga

E grupa
AS Roma – Basel 1:3 (1:2). Borjello (21.) - Frejs (12.), Inkoms (43.), Kabrals (90.+3)
Bayern – CFR Cluj 3:2 (2:1). Kadu (32., savos vārtos), Panins (37., savos vārtos), Gomess (77.) – Kadu (27.), Kulio (86.)
Bayern     3 3 0 0 7:3 9
Basel        3 1 0 2 5:5 3
CFR Cluj   3 1 0 2 5:6 3
AS Roma   3 1 0 2 3:6 3