Ceturtdiena, 3. oktobris
Ilizana, Elza

Rūnijam 100.vārti premjerlīgā, Manchester United pārspēj Arsenal

Anglijas futbola premjerlīgas līdergrupas vienību Londonas Arsenal un Manchester United savstarpējā spēlē ar 3:1 (2:0) viesos uzvaru izcīnīja Mančestras komanda.Par spēles galveno varoni kļuva portugālis Nani. 32.minūtē pēc viņa raidījuma neveiksmīgi nospēlēja Arsenal vārtsargs Almunija, ievirzot bumbu savos vārtos.

Bet jau piecas minūtes vēlāk Nani izdarīja lielisku piespēli Rūnijam, kurš guva savus simtos vārtus Anglijas premjerlīgā.Drīz pēc pārtraukuma korejietis Parks panāca jau 3:0 Manchester United labā.Desmit minūtes līdz pamatlaika beigām Vermēlens vienus vārtus atguva, taču izglābties no zaudējuma Arsenal komanda vairs nespēja.Pirmo vietu premjerlīgas turnīra tabulā saglabāja Londonas Chelsea futbolisti, kuri dienu iepriekš ar 2:1 izbraukumā uzvarēja Burnley komandu – 54 punkti 23 spēlēs.Manchester United ir 53 punkti 24 (spēlēs), Arsenal 49 (24). Tālāk seko Tottenham 42 (24), Liverpool 41 (24) un Manchester City 41 (22).