Rīgā +19 °C
Trešdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita

Spānijas futbolisti kvalificējas Pasaules kausa finālturnīram

Pasaules kausa finālturnīram kvalificējušies pašreizējie Eiropas čempioni Spānijas futbolisti, kuriem panākumu nodrošināja uzvara pār Igauniju (3:0).Visentes del Boskes vadīto Spānijas komandu spēles 33.minūtē vadībā izvirzīja Sesks Favregass, bet mača pēdējās desmit minūtēs Santi Kasorla un Huans Manuels Mata nostiprināja mājinieku pārsvaru.

Spāņi ar 24 punktiem divas kārtas pirms kvalifikācijas turnīra beigām kļuvuši neaizsniedzami konkurentiem 5.grupā. Otrajā vietā nostiprinājušies Bosnijas futbolisti, kuri savā laukumā noturēja neizšķirtu 1:1 pret Turciju. Bosniešu pārsvars pār turkiem ir četri punkti. Otrā vieta grupā ļaus turpināt cīņu par vietu finālturnīrā.5.grupas trešajā spēlē trešdien Armēnija savā laukumā negaidīti ar 2:1 pārspēja Beļģiju. Pēc mača no amata atkāpās Beļģijas valstsvienības galvenais treneris Frenkijs Verkorterens. Nevienai no šīm komandām vairs nav izredžu tikt uz finālturnīru.

No Eiropas komandām Pasaules kausa finālturnīram kvalificējušās arī Nīderlande un Anglija.