Otrdiena, 9. jūlijs
Asna, Asne, Zaiga

Tottenham futbolisti Čempionu līgas astotdaļfinālā viesos uzvar AC Milan

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajās spēlēs AC Milan futbolisti savā laukumā ar 0:1 (0:0) zaudēja angļu Tottenham Hotspur vienībai, bet spāņu Valencia nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Gelzenkirhenes Schalke komandu.Milānā cīņas pirmajā puslaikā tuvāk vārtu guvumam bija viesi, kuri gan bīstamāk uzbruka, gan precīzāk spēlēja aizsardzībā, liedzot laukuma saimniekiem apdraudēt savus vārtus.

Otrajā puslaikā dominēja mājinieki, vairākas reizes bija tuvu vārtu guvumam, taču 10 minūtes līdz beigām nokavēja Tottenham futbolistu pretuzbrukumu. Pēc Lenona izrāviena un precīzās piespēles Pīteram Kroučam tikai atlika pielikt bumbai kāju.Kompensācijas laikā milāniešiem izdevās ieraidīt bumbu viesu vārtos, taču tiesneši mirkli iepriekš fiksēja “aizmuguri”.Valensijā laukuma saimnieki izvirzījās vadībā 17.minūtē, kad pēc Adurisa centrējuma soda laukumā bumbu vārtos pāradresēja Roberto Soldado. Otrā puslaika sākumā Eiropas klubu turnīru vārtu gūšanas rekordists Rauls līdzīgā veidā laukuma saimniekiem panāca izlīdzinājumu. Slavenajam spāņu uzbrucējam bija vēl divas labas iespējas gūt otros vārtus, tomēr tās palika neizmantotas.

Zīmīgi, ka gan Saldado, gan Rauls ir bijušie Madrides Real kluba futbolisti.

Trešdien Čempionu līgas astotdaļfināla pirmās spēles aizvadīs Londonas Arsenal un Barcelona, kā arī AS Roma un Doņeckas Šahtar futbolisti. Pārējos četros pāros pirmie mači paredzēti nākamnedēļ.