Rīgā +19 °C
Trešdiena, 3. jūlijs
Verita, Everita, Benita, Emerita

UEFA Čempionu līga: Bayern un Atletico sasniedz ceturtdaļfinālu

Pašreizējie turnīra čempioni Minhenes Bayern otrdien sasniedza UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu. Tāpat to paveica viena no spēcīgākajām spānijas vienībām Madrides Atletico.

Bayern savā laukumā spēja nosargāt viesos iekrāto divu vārtu pārsvaru, spēlējot neizšķirti 1:1 ar Londonas Arsenal. Minhenes futbolists Bastians Šveinštaigers mača 55.minūtē atklāja rezultātu, tobrīd divu spēļu summā panākot jau 3:0, bet vācietis Lukašs Podoļskis dažas minūtes vēlāk vienus vārtus atguva londoniešiem.

Tikmēr Atletico savā laukumā ar 4:1 pārspēja šosezon neveiksmīgi spēlējošos Itālijas AC Milan, summā triumfējot ar 5:1. Divus vārtus uzvarētājiem guva Djego Košta. Atletico ceturtdaļfinālu sasnieguši pirmo reizi pēdējo 17 sezonu laikā.

Trešdien tiks aizvadītas vēl divas astotdaļfinālu spēles - Barcelona savā laukumā centīsies noturēt 2:0 pret Mančestras City, bet Paris Saint-Germain pirmajā mačā viesos ar 4:0 pārspēja Leverkūzenes Bayer. Vēl četri astotdaļfinālu dueļi gaidāmi nākamnedēļ.