Rīgā +20 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Urugvajas futbolisti izcīna pēdējo ceļazīmi uz Pasaules kausa finālturnīru

Pār pēdējo 32.komandu, kas kvalificējusies 2010.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, kļuvusi Urugvajas valstsvienība.Izslēgšanas kārtas atbildes spēlē Urugvajas futbolisti, kuri Dienvidamerikas zonas kvalifikācijas turnīrā bija ieņēmuši piekto vietu, nospēlēja neizšķirti 1:1 ar CONCACAF zonas ceturto labāko komandu Kostariku un svinēja uzvaru divu spēļu summā 2:1.

70.minūtē urugvajiešus vadībā izvirzīja Sebastjans Abro, bet jau trīs minūtes vēlāk Valters Senteno panāca izlīdzinājumu mačā. Izvirzīties vadībā kostarikāņiem tomēr neizdevās.Iepriekš tiesības spēlēt Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā Dienvidāfrikā jau bija ieguvušas DĀR (turnīra saimnieki), Alžīrijas Anglijas, Argentīnas, ASV, Austrālijas, Brazīlijas, Čīles, Dānijas, Dienvidkorejas, Francijas, Ganas, Grieķijas, Hondurasas, Itālijas, Japānas, Jaunzēlandes, Kamerūnas, Kotdivuāras, Meksikas, Nīderlandes, Nigērijas, Paragvajas, Portugāles, Serbijas, Slovākijas, Slovēnijas, Spānijas, Šveices, Vācijas un Ziemeļkorejas valstsvienības.Pasaules kausa finālturnīra grupu izloze notiks 4.decembrī Keiptaunā.