Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Blackhawks izcīna otro uzvaru NHL Stenlija kausa izcīņas konferences finālsērijā

Pārliecinoši otro uzvaru Stenlija kausa izcīņas pusfinālā guva pamatturnīra uzvarētāji Čikāgas Blackhawks hokejisti, kuri sērijas otrajā spēlē savā laukumā ar 4:2 pārspēja Losandželosas Kings, cīņā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

Iepriekšējās izslēgšanas spēļu kārtās lieliski spēlējošajam Kings vārtsargam Džonatanam Kvikam pusfināls sācies visai nelāgi. Jau sērijas pirmā spēle viņam nebija no veiksmīgajām, kaut arī viņš tajā ielaida vien divus vārtus, taču svētdien sērijas otrajā cīņā viņš jau otrās trešdaļas vidū no saviem vārtiem izķeksēja četras ripas.

Čikāgiešus jau spēles otrajā minūtē vadībā izvirzīja Endrjū Šovs, bet pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Brents Sībruks pārsvaru dubultoja. Otrās trešdaļas vidusdaļā ar divu minūšu intervālu izcēlās Braiens Bikels un Mihals Handzušs, nodrošinot Blackhawks izšķirošu 4:0 pārsvaru. Spēles turpinājumā Kings hokejisti gan divus vārtus atguva, taču apdraudēt pretinieku vadību nespēja.

Sērijā līdz četrām uzvarām Blackhawks ir vadībā ar 2-0, bet nākamās divas spēles notiks Losandželosā.

Losandželosas Kings ir pašreizējie Stenlija kausa īpašnieki. Pērn viņi kā pēdējie kvalificējās Nacionālās hokeja līgas turnīram, taču sensacionāli izcīnīja trofeju.

Ar lielām ambīcijām

Toms Skujiņš: Pasaules čempionāta trase priekš manis ir ļoti laba, jo ir pietiekami smaga.