Pirmdiena, 21. oktobris
Severīns, Urzula

Dinamo labākais snaiperis Hosa nepalīdzēs komandai divas nedēļas

KHL kluba Rīgas Dinamo uzbrucējs Marsels Hosa 19. janvāra spēlē guvis ceļgala savainojumu, kura sadziedēšanai būs nepieciešamas aptuveni divas nedēļas. Līdz ar to hokejists nevarēs palīdzēt Rīgas komandai tuvākajās četrās KHL regulārā čempionāta izbraukuma spēlēs, vēsta klubs.Hosa savainojumu guva spēles pret Habarovskas Amur (4:1) otrajā periodā, kad laukuma centrā spēka paņēmienu pret viņu pielietoja pretinieku komandas aizsargs Iļšats Bilalovs.

Pirmdien veiktajās padziļinātajās medicīniskajās pārbaudēs uzbrucējam ir konstatēts ceļgala locītavas mediālās saites bojājums, kura sadziedēšanai būs nepieciešamas divas nedēļas.Šajā sezonā 32 gadus vecais Hosa Dinamo sastāvā bija piedalījies visās 46 līdzšinējās KHL regulārā čempionātā spēlēs, kurās guvis 20 vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis lietderības koeficentu +8 un 33 soda minūtes, vidēji laukumā pavadot 18:59 minūtes. Viņš iekļauts Slovākijas hokeja izlasē dībai Soču ziemas olimpiskajās spēlēs.

Nākošo spēli dinamieši aizvadīs trešdien Podoļskā pret vietējo Vitjaz. Dinamo ar 80 punktiem 47 mačos ieņem 6.vietu Rietumu konferencē.

Jau iepriekš vēstīts, ka šajā izbraukuma sērijā nedosies arī komandas kapteinis Sandis Ozoliņš, kuram pirms Soču olimpiskajām spēlēm paredzētas dažādas veselības uzlabošanas procedūras.

Tenaks izcīna uzvaru sezonas priekšpēdējā WRC posmā

Igaunijas autosportista Ota Tenaka ekipāža svētdien izcīnīja uzvaru pasaules rallija čempionāta (WRC) 12.posmā - Centrāleiropas rallijā -, pirmspēdējā etapā vēl nekļūstot zināmam kopvērtējuma uzvar...