Svētdiena, 5. maijs
Ģederts, Ģirts

Golden Knights hokejisti sagādā rietumu zonas čempioniem Stars otro zaudējumu

Pagājušās sezonas čempione Vegasas Golden Knights trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā tika pie otrās uzvaras pār rietumu konferences labāko vienību Dalasas Stars, kamēr citos mačos panākumus izcīnīja arī Losandželosas Kings un Bostonas Bruins.

"Golden Knights" viesos ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) apspēlēja "Stars" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-0.

Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Džeisons Robertsons, kurš izcēlās ar gūtiem vārtiem vairākumā, taču pēc mazāk nekā pusotras minūtes neizšķirtu panāca Džonatans Maršeso.

Otrā perioda izskaņā 2:1 Lasvegasas komandas labā panāca Noā Henifins, bet pamatlaika pēdējā minūtē tukšos laukuma saimnieku vārtos ripu vēl raidīja Džeks Aikels.

Citā Rietumu konferences ceturtdaļfinālā "Kings" izbraukumā ar 5:4 (3:1, 0:2, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Edmontonas "Oilers", sērijā izlīdzinot rezultātu 1-1.

Papildlaikā Losandželosas hokejistiem uzvaru atnesa Anže Kopitars, kurš arī atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Vēl starp viesiem ar diviem precīziem metieniem izcēlās Adrians Kempe, bet pa vieniem vārtiem guva Kevins Fiala un Drū Dautijs.

Mājinieku rindās Dilans Holovejs divas reizes pārspēja "Kings" vārtsargu, kamēr pa reizei precīzi bija Zeks Haimans un Brets Kulaks.

Savukārt Austrumu konferences ceturtdaļfinālā "Bruins" viesos ar 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) bija pārāka pār Toronto "Maple Leafs" un sērijā panāca 2-1.

Bostonas komandas uzvaru ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli sekmēja Breds Maršāns, bet pa vieniem vārtiem guva Džeks Debrasks un Trents Frederiks.

Toronto vienībā viesu vārtsargu pārspēt izdevās Taileram Bertuci un Metjū Knīsam.

Iepriekšējā sezonā finālsērijā Vegasas "Golden Knights" ar 4-1 pārspēja Floridas "Panthers".