Pirmdiena, 21. oktobris
Severīns, Urzula

Mogo/RSU hokejisti nesasniedz IIHF Kontinentālā kausa nākamo kārtu

Latvijas čempione "Mogo"/"Rīgas Stradiņa Universitāte" svētdien Rumānijā izcīnīja uzvaru Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas turnīra trešajā mačā, taču ar to nebija gana, lai sasniegtu nākamo kārtu.

Rīdzinieki ar 5:2 (3:0, 2:1, 0:1) guva virsroku pār Ungārijas klubu Budapeštas "Ferencvaros".

"Mogo"/RSU labā vārtus guva Gatis Sprukts, Gints Meija, Reinis Lejnieks, Deivids Sarkanis un Kārlis Ozoliņš.

Metienu attiecība bija 39:25 Latvijas čempionu labā.

Lai "Mogo"/RSU sasniegtu nākamo kārtu, dienas otrajā spēlē Elektrēnu "Energija" hokejistiem bija jāliedz Brašovas "Corona" izcīnīt uzvaru pamatlaikā. Tomēr "Corona" uzvarēja ar 6:3, tādējādi liedzot rīdziniekiem sasniegt nākamo kārtu.

"Mogo"/RSU piektdien ar 3:4 papildlaikā zaudēja Brašovas komandai, bet sestdien ar 6:5 pārspēja Elektrēnu hokejistus.

IIHF Kontinentālais kauss ir pēc spēka otrais Eiropas hokeja klubu turnīrs, kurā piedalās 20 komandas no 20 valstīm un 16 no tām ir savas valsts čempioni.

"Corona" no 15. līdz 17.novembrim Dānijā par divām ceļazīmēm uz Kontinentālā kausa finālturnīru sacentīsies ar Dānijas čempioni Olborgas "Pirates", Polijas vicečempioni "Katowice" un Francijas kausa ieguvējiem "Bruleurs de Loups".

Finālturnīrs norisināsies no 2025.gada 16. līdz 19.janvārim. Parasti Kontinentālā kausa uzvarētāji izcīna tiesības nākamajā sezonā startēt Eiropas hokeja klubu spēcīgākajā turnīrā - Čempionu hokeja līgā (CHL).

Iepriekšējā sezonā IIHF Kontinentālo kausu izcīnīja Kazahstānas čempione Astanas "Nomad", bet Jelgavas klubs "Zemgale"/LBTU aizkļuva līdz trešajai kārtai.

Tenaks izcīna uzvaru sezonas priekšpēdējā WRC posmā

Igaunijas autosportista Ota Tenaka ekipāža svētdien izcīnīja uzvaru pasaules rallija čempionāta (WRC) 12.posmā - Centrāleiropas rallijā -, pirmspēdējā etapā vēl nekļūstot zināmam kopvērtējuma uzvar...