Panthers vēlreiz zaudē pagarinājumā un nonāk iedzinējos Austrumu konferences finālā

Floridas Panthers komanda svētdien bez Latvijas aizsarga Uvja Balinska sastāvā Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa Austrumu konferences fināla trešajā mačā mājās zaudēja Ņujorkas Rangers vienībai.

"Panthers" mājās zaudēja pirmajā pagarinājumā ar rezultātu 4:5 (2:2, 0:2, 2:0, 0:1), ņujorkiešiem sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-1.

Arī iepriekšējā spēlē pagarinājumā uzvarēja šīs sezonas Prezidenta kausa ieguvēja "Rangers".

Balinskis Stenlija kausā nav spēlējis.

Pirmais periods aizritēja rezultatīvi un tajā komandas katra guva pa diviem vārtiem, "Panthers" izceļoties vairākumā, bet "Rangers" - vienādos sastāvos. Spēles trešajā minūtē 1:0 mājiniekiem panāca Sems Reinhārts, kurš izdarīja metienu ar nūjas lāpstiņas neērto pusi. Astotajā minūtē Aleksis Lafrenjērs pēc izgājiena pret vārtsargu izpildīja metienu no neērtās puses un 25 sekundes vēlāk ripas lidojuma virzienu mainīja Bārklijs Gudrovs - jau 2:1 ņujorkiešu labā. Cīņas 15.minūtē "Rangers" kļūdījās savā aizsardzības zonā un Reinhārts guva vēl vienus vārtus ar metienu no neērtās puses.

Otrā perioda otrajā pusē ņujorkiešiem ar gūtiem vārtiem izcēlās pirmajā trešdaļā precīzus metienus izdarījušie hokejisti. Vispirms Lafrenjērs vairāku pretinieku ielenkumā, kritienā panāca 3:2, bet pēc tam Gudrovs mazākumā nostiprināja viesu komandai vadību.

Trešā nogriežņa sestajā minūtē pēc Kārtera Verhēges metiena ripa rikošetā no Aleksandera Barkova nonāca "Rangers" vārtos - 3:4. Divas minūtes vēlāk pēc uzvarēta iemetiena ripa nonāca pie Gustava Forslinga, kurš netraucēts guva vārtus, panākot neizšķirtu.

Pamatlaikā uzvarētāja netika noskaidrota un cīņa turpinājās pagarinājumā, kura sestajā minūtē viesi panāca 5:4. Pēc Raiena Lindgrēna metiena ripa trāpīja pa Aleksu Venbergu, no "Rangers" hokejista tai nonākot vārtos.

Igors Šestjorkins "Rangers" vārtos atvairīja 34 metienus, bet Sergejs Bobrovskis otros vārtos tika galā ar 18 metieniem.

Sērija turpināsies turpat Sanraizā 28.maijā, pēc tam komandas atgriezīsies Ņujorkā, kur 30.maijā paredzēta piektā spēle. Ja nepieciešams, sestais mačs būs 1.jūnijā Sanraizā un septītais - 3.jūnijā Ņujorkā.

Rietumu konferences finālā tiekoties Dalasas "Stars" un Edmontonas "Oilers", pēc divām spēlēm rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausa finālā Vegasas "Golden Knights" ar 4-1 pārspēja Floridas "Panthers".

Neretnieks uzvar Grand Prix maršrutā Rīgā

Svētdien, 16.jūnijā, skatītāju pilnu tribīņu priekšā spīdošu uzvaru Pasaules kausa Centrāleiropas zonas Rīgas posma Grand Prix maršrutā izcīnīja Latvijas sportists Kristaps Neretnieks ar Zan...