Pirmdiena, 21. oktobris
Severīns, Urzula

Sabres un Girgensons piedzīvo zaudējumu ilggadējā trenera Rafa atgriešanās mačā

Jau divpadsmito neveiksmi 14 NHL regulārā čempionāta pirmajā cīņās pirmdien savā laukuma piedzīvoja Bufalo Sabres komanda ar ar jauno latviešu uzbrucēju Zemgu Girgensonu sastāvā. Šoreiz Bufalo hokejisti ar 3:4 atzina sava ilggadējā trenera Lindija Rafa vadītās Dalasas Stars komandas pārākumu. Rafs Bufalo strādāja kopš 1997.gada līdz pat pagājušās sezonas beigām.

Jau pirmajā periodā Stars izvirzījās vadībā ar 3:1, bet otrās trešdaļas vidū guva arī ceturtos vārtus. Nepilnu piecu minūšu laikā Sabres gan divas ripas atspēlēja, tomēr atlikušajā laikā izraut kaut neizšķirtu tā arī neprata.

Girgensons uz ledus pavadīja 13 minūtes un 19 sekundes (tostarp 0:59 mazākumā), izceļoties ar vienu metienu un trim spēka paņēmieniem. Viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Sezonas 13 mačos Zemgum vieni gūti vārti, divas rezultatīvas piespēles, divas soda minūtes un -3 lietderība.

Sabres 14 mačos pratuši tikt vien pie pieciem punktiem, kas dod pēdējo vietu kā Rietumu konferences, tā visas līgas kopvērtējumā.

Tenaks izcīna uzvaru sezonas priekšpēdējā WRC posmā

Igaunijas autosportista Ota Tenaka ekipāža svētdien izcīnīja uzvaru pasaules rallija čempionāta (WRC) 12.posmā - Centrāleiropas rallijā -, pirmspēdējā etapā vēl nekļūstot zināmam kopvērtējuma uzvar...