Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Apdraudēta Dinamo vārtsarga Martina Pruseka piedalīšanās Pasaules čempionātā

Savainojumu guvis Kontinentālās hokeja līgas kluba Rīgas Dinamo un Čehijas izlases vārtsargs Martins Pruseks, kurš nedosies uz Vāciju, kur valstsvienība aizvadīs divas pārbaudes spēles ar vietējo izlasi, liecina Dinamo mājas lapā ievietotā informācija.

Pruseks atvairīja 31 pretinieku metienu 3.aprīļa pārbaudes spēlē ar Slovākiju (1:4) un astotajā minūtē pie rezultāta 0:3 stājās vārtos arī otrajā mačā ar šo pašu izlasi, taču jau 41.minūtē tika nomainīts savainojuma dēļ.

Čehijas izlases galvenais treneris Vladimirs Ružička tagad gaidīs galīgo ārstu lēmumu par to vai Martins Pruseks vēl varēs palīdzēt valstsvienībai šopavasar, tāpat čehi ļoti gaida izlasē arī NHL kluba Florida Panthers vārtsargu Tomašu Vokounu, kurš kopā ar mūsu Kārli Skrastiņu turpina cīņu par iekļūšanu Stenlija kausa izslēgšanas spēlēs.