Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Artis Ābols: Veiksme tika nopelnīta smagā darbā

Rīgas Dinamo treneris Artis Ābols pēc uzvaras 3:1 pār Ņeftehimik Dienai atzina, ka panākums Ņižņekamskā gūts smaga cīņā. "Smagi gāja sākumā, taču 0:1 nebūt nenoslāpēja mūsu cerības. Otrajā periodā spēle izlīdzinājās, bet uz noraidījuma rēķina atkal daudz nācās strādāt aizsardzībā. Trešdaļas beigās negaidīti ieguvām divu spēlētāju pārsvaru, un Mets Elisons panāca izlīdzinājumu.

Kad Ņiživijs, Galviņš un Cipulis pēc iemetiena izspēlēja treniņos noslīpētu kombināciju, komanda sajuta, ka no šīs spēles varam paņemt ne tikai vienu, bet trīs punktus. Visi cīnījās ar sakostiem zobiem. Pēdējā minūtē jau varēja ķert infarktu, bet viss beidzās laimīgi. Var teikt, ka mums paveicās, tomēr veiksme tika nopelnīta smagā darbā. Uzslavu atkal pelnījis vārstargs Martins Pruseks." No izbraukuma Dinamo mājup atveduši 12 punktus no 15 iespējamajiem. "Vēl labāk būtu 100 punktu bagāža. Mēs esam maksimālisti. Varējām taču uzvarēt arī Minskas Dinamo. Nebija mums plāna izcīnīt konkrētu punktu summu. Uz priekšu gājām no spēles uz spēli. Cītīgi gatavojāmies katram nākamajam mačam," stāsta Ābols.