Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

ASK/Ogre hokejisti panāk izlīdzinājumu finālsērijā

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas ceturtajā spēlē ASK/Ogre savā laukumā ar 2:1 uzvarēja Liepājas metalurgu un panāca izlīdzinājumu sērijā 2:2.

Piektā spēle paredzēta trešdien Liepājā.

Pirmā trešdaļa pagāja ar nelielu liepājnieku pārsvaru, un vienam no trešās spēles varoņiem ogrēniešu vārtsargam Kristapam Stiģim darba bija nedaudz vairāk nekā Dmitrijam Žabotinskim.

Trešdaļas beigās rezultātu tomēr izdevās atklāt laukuma saimniekiem – pretuzbrukumā pēc Kobas Jasa piespēles slīpi gar vārtiem ripu pielaboja Kerčs juniors.

Otrajā trešdaļā viesi kāpināja spēles tempu un viņu spiediens pieauga. Vienu reizi ripa trāpīja pa ogrēniešu vārtu stabu, vēl vairākās situācijas komandu glāba Stiģis.

Perioda vidū ASK/Ogre hokejistiem izdevās liepājnieku ofensīvu apslāpēt un ar savām aktivitātēm nopelnīt vairākus skaitliskos vairākumus, kas gan palika neizmantoti.

Toties Liepājas metalurgs savu iespēju izmantoja. Ogrēniešiem spēlējot mazākumā, viens vārtu priekšā tika atstāts Edijs Brahmanis, un liepājnieku labākais snaiperis savu iespēju izmantoja – 1:1.

Trešajā trešdaļā vēl nebija nospēlētas četras minūtes, kad “bebri” atkal izvirzījās vadībā. Spēlējot skaitliskajā vairākumā, vārtu priekšā cīņā par atlēkušo ripu izmanīgāks izrādījās ogrēniešu kapteinis Andrejs Ignatovičs – 2:1.

Perioda vidū abu klubu cīņa pārauga nemitīgos konfliktos un noraidījumos, ko nevienai komandai gan neizdevās savā labā izmantot.

Latvijas hokeja čempionāts

Finālsērijas 4.spēle

ASK/Ogre – Liepāja metalurgs 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Vārti: 15:50 Kerčs jun. (Jass, Vodolažskis) – 1:0, 37:59 Brahmanis (Gubins, Mihailovs, vair.) – 1:1, 43:42 Ignatovičs (Kerčs, Adamovičs, vair.) – 2:1