Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Astanas Baris sagādā Rīgas Dinamo hokejistiem nepatīkamu Ziemassvētku dāvanu

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē Ziemassvētku vakarā piedzīvoja zaudējumu 0:4 pret Astanas komandu Baris no Kazahstānas. KHL Rietumu zonas turnīra tabulā Rīgas Dinamo saglabā septīto vietu. Svētdien Rīgā viesosies Hantimansijskas Jugra vienība ar Latvijas valstsvienības pamatvārtsargu Edgaru Masaļski sastāvā.

Šuplers: taktiskas kļūdas aizsardzībā izšķīra spēles rezultātu

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli (2:1 pret Maskavas Dinamo) rīdzinieku sastāvā bija divas izmaiņas – vārtus sargāja Edgars Lūsiņš, bet aizsardzībā savainotā Cibuļska vietā spēlēja Sotnieks.

Kaut arī pirmajā trešdaļā nedaudz vairāk un bīstamāk uzbruka mājinieki, jau 14.minūtē tablo vēstīja nepatīkamo 0:2. Perioda vidū atkārtotu metienu rīdzinieku aizsargi atļāva izdarīt Krasnoslobodcevam, bet trīs minūtes vēlāk pretuzbrukumu noslēdza Gavriļins. Lieli nopelni šādā rezultātā pienācās arī Baris vārtsargam Jeremejevam.

Otrajā trešdaļā uz ledus bija vairāk fiziskas cīņas un mazāk vārtu gūšanas momentu. Vienu no tiem, spēlējot skaitliskajā vairākumā, izmantoja Baris hokejisti, panākot 3:0.

Arī trešā perioda sākumā Astanas komanda ne tikai neļāva dinamiešiem izveidot ofensīvu ar cerību atspēlēties, bet paši guva ceturtos vārtus – atkal atzīmējās viesu otrā maiņa. Retās mājinieku iespējas gūt vismaz goda vārtus likvidēja lielisku spēli aizvadījušais Vitālijs Jeremejevs.

Rīdzinieki "sausā" palika otro reizi šajā sezonā.

Kontinentālā hokeja līga

Rīgas Dinamo – Astanas Baris 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

Vārti: 10:17 Krasnoslobodcevs (Gavriļins) – 0:1, 13:48 Gavriļins (Žailauovs) – 0:2, 31:06 Žailauovs (Gavriļins, Krasnoslobodcevs, vair.) – 0:3, 46:07 Dalmens (Žailauovs, Krasnoslobodcevs) – 0:4

Metieni: 26 - 22
Soda min.: 6 - 4
Iemetieni: 24 - 27

Dinamo: Lūsiņš, J.Rēdlihs – Kr.Rēdlihs, Ņiživijs – Petrovickis – Surovijs, Sotnieks – Reķis, Karsums – Džeriņš – Ankipāns, Laviņš – Galviņš, Karamnovs – Sprukts – M.Rēdlihs, Bukarts – Hartigans – Troters, Podziņš