Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Atlant uzvar Severstaļ un iekļūst KHL Rietumu konferences pusfinālā

Mitišču Atlant hokeja klubs ceturtdien izbraukumā ar 2:1 izcīnīja uzvaru pret Čerepovecas Severstaļ, tādējādi uzvarot play-off sērijā ar 4:2 un kvalificējoties nākamajai kārtai. Izšķirošos vārtus 56.minūtē guva Nikolajs Žerdevs.

Mājinieki Severstaļ atradas līdzīgā situācijā kā Rīgas Dinamo – sērijā zaudēja ar 2:3 un spēle savā laukumā. Jau 6.minūtē mājiniekiem izdevās izvirzīties vadībā un to noturēt līdz trešā perioda sākumam. Iepriekšējās spēles varonis (divi vārti) Branko Radivojevičs 47.minūtē izlīdzināja rezultātu, bet precīzi piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Žerdevs Atlant iemeta uzvaras ripu. Konstantīns Baruļins Atlant vārtos tika galā ar 30 mājinieku metieniem.

Ja Rīgas Dinamo sērijā spēs pieveikt Torpedo hokejistus, tad Rietumu konferences pusfinālā Latvijas klubs spēkosies ar SKA komandu. Savukārt otrajā pārī šādā gadījumā tiksies Atlant un Maskavas Dinamo vienības.

Ja pie uzvaras sērijā tiks Torpedo, tad Ņižņijnovgorodas klubs pusfinālā tiksies ar Maskavas Dinamo, bet Atlant spēkosies ar SKA hokejistiem.

KHL Gagarina kausa izcīņa. Rietumu konference

Čerepovecas Severstaļ – Mitišču Atlant 1:2 (sērijā 2:4)

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...