Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Bļugeram divas rezultatīvas piespēles Canucks uzvarā pār Maple Leafs

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kas viņam bija 300. karjerā, izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm un sekmēja Vankūveras Canucks komandas uzvaru.

"Canucks" savā laukumā ar rezultātu 6:4 (3:0, 1:3, 2:1) uzvarēja Toronto "Maple Leafs" un tika pie punktiem astotajā mačā pēc kārtas.

Pirmajās sešās minūtēs viesus divreiz pārspēja Nilss Helganders, bet 13.minūtē Bļugers noturēja ripu pie pretinieku vārtiem un piespēlēja to Konoram Gārlendam, kurš panāca 3:0. Otrajā periodā pirmajās deviņās minūtēs "Maple Leafs" rindās divus vārtus guva Viljams Nīlanders un precīzi meta Džeiks Makeibs - 3:3.

Tomēr minūti pirms došanās pārtraukumā "Canucks" atgriezās vadībā, Bļugeram pie laukuma apmales piespēlējot ripu Gārlendam, kurš panāca 4:3. Trešā perioda ceturtajā minūtē Mičs Mārners mazākumā izlīdzināja rezultātu, bet turpmāko desmit minūšu laikā divus vairākumus realizēja Džonatans Teners Millers un Elīass Petešons.

"Canucks" komandā pa trīs punktiem guva Gārlends un trīs rezultatīvas piespēles atdevušais Kvins Hjūzs.

Bļugers šajā cīņā uz ledus bija 17 minūtes un 26 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, uzvarēja četros no 13 iemetieniem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šosezon Bļugers 32 mačos guvis piecus vārtus, atdevis 16 rezultatīvas piespēles un sakrājis pozitīvu lietderības koeficientu +10.

"Canucks" ar 66 punktiem 46 spēlēs ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē un arī visā līgā, kamēr "Maple Leafs" ar 52 punktiem 44 cīņās ir septītā Austrumos.

Nākamajā spēlē Vankūveras hokejisti pirmdien mājās uzņems Čikāgas "Blackhawks".