Bļugers otro spēli pēc kārtas Penguins rindās izceļas ar vārtu guvumu

Latvijas hokejists Teodors Bļugers otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva vārtus, palīdzot savai komandai Pitsburgas Penguins izcīnīt uzvaru.

"Penguins" mājās ar 7:6 (4:0, 2:0, 1:6) uzvarēja Ņūdžersijas "Devils".

Bļugers vārtus guva otrā perioda otrajā minūtē. Uzbrucējs sekoja savam partnerim Evanam Rodrigesam, kurš uzbrukuma zonā atlēkušo ripu filigrāni piespēlēja Bļugeram, viņam to no tuvas distances raidot vārtos. Latvijas izlases uzbrucējs tobrīd panāca 5:0.

Šajā spēlē Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un četras sekundes, no kurām trīs minūtes un 16 sekundes nospēlētas mazākumā. Viņš reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja sešus no 14 iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

http://

Viņš vārtus guva arī pirms divām dienām pret Bufalo "Sabres" komandu, bet pēdējos piecos dueļos Bļugers izcēlies ar diviem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm. Bļugers šosezon 34 spēlēs guvis sešus vārtus un 13 reizes rezultatīvi piespēlējis.

Rodrigess, Brendons Rasts un Sidnijs Krosbijs izcēlās ar 1+1, bet divas rezultatīvas piespēles "Penguins" komandā Džeikam Gencelam un Džeretam Makkanam. "Devils" rindās vārti un rezultatīva piespēle Jegoram Šarangovičam, divas piespēles nopelnīja Nikolass Merklejs un Mailzs Vuds, kamēr Vils Bučers iekrāja trīs rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē "Sabres", kurai šosezon kājas muskuļa savainojuma dēļ nevar palīdzēt Zemgus Girgensons, mājās ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) zaudēja Bostonas "Bruins". Uzvaru Bostonas komandā ar vārtu guvumu sekmēja Breds Maršāns un Konors Kliftons.

"Penguins" ar 61 punktu 46 spēlēs Austrumu divīzijā ieņem trešo vietu, bet "Sabres" ar 31 punktu ir pēdējā jeb astotā.

Tikmēr Kolumbusas "Blue Jackets" viesos ar 1:5 (1:2, 0:3, 0:0) kapitulēja Floridas "Panthers".

Elvis Merzļikins šajā spēlē palika rezervē, bet viņa konkurents Jonass Korpisalo atvairīja 28 no 33 metieniem.

Pirmā perioda 17.minūtē Džeks Rosloviks guva "Blue Jackets" vienīgos vārtus. "Panthers" rindās vārti un divas rezultatīvas piespēles Džonatanam Huberdo, ar 0+3 izcēlās Entonī Duklērs, kamēr Sems Benets iemeta divus "golus".

"Blue Jackets" ar 39 punktiem 48 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem astoto pozīciju.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.