Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Daugaviņam trešais vārtu guvums Otavas Senators sastāvā

Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucējs Kaspars Daugaviņš guva trešos vārtus sezonā, taču viņa pārstāvētais klubs Otavas Senators NHL čempionāta pietdienas spēlē viesos piekāpās Pitsburgas Penguins komandai 3:6.

Daugaviņš spēles 79.sekundē atklāja rezultātu, uz ledus pavadīja 14 minūtes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja labāko lietderības koeficientu komandā +2.

Pēc vienas spēles pārtraukuma Vinipegas Jets rindās atgriezās aizsargs Artūrs Kulda un palīdzēja savai komandai izcīnīt uzvaru 3:1 izbraukumā pār Karolīnas Hurricanes.

Kulda nospēlēja nepilnas 12 minūtes, trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un nopelnīja koeficientu +1.

NHL Austrumu zonas turnīra tabulā gan Jets, gan Senators ir pa 22 punktiem 22 spēlēs - attiecīgi 12.un 13.vieta.