Trešdiena, 26. jūnijs
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis, Ingūna

Daugaviņš bez punktiem, Senators trešā uzvara pēc kārtas

Trešo uzvaru pēc kārtas Nacionālās Hokeja līgas čempionāta spēlēs svinējusi Otavas Senators vienība, kas šoreiz pagarinājumā ar 4:3 pieveica Floridas Panthers hokejistus.

Rezultāts auga punkts punktā. Komanda, kas izglābās no zaudējuma pamatlaikā, bija Panthers, kas neizšķirtu 3:3 panāca viena 72 sekundes pirms trešā perioda beigām. Pagarinājuma trešajā minūtē uzvaras vārtus guva Bobijs Batlers.

Latviešu hokeja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš šoreiz laukumā bija vairāk nekā 17 minūtes, tomēr rezultativitātes punktus nenopelnīja. Viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem, taču nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pie rezultativitātes punktiem K.Daugaviņš nav ticis jau vairākas nedēļas. Pēdējo reizi rezultatīvu piespēli viņš izdarīja 5.decembra spēlē ar Tampabejas Lightning, bet vārtus guva 25.novembra spēlē pret Pitsburgas Penguins. Aizvadītajās 26 spēlēs K.Daugaviņa rēķinā trīs vārti un četras piespēles.

Austrumu konferencē Senators ar 38 punktiem ieņem septīto pozīciju.