Rīgā +2 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Daugaviņš gūst vārtus Vitjaz zaudējumā

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ceturtdien guva vienīgos vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas apgabala Vitjaz labā zaudējumā savā laukumā.

"Vitjaz" ar 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) piekāpās Čeļabinskas "Traktor".

Daugaviņš laukumā pavadīja 21 minūti un 30 sekundes, kuru laikā guva vārtus, trīsreiz metot pa vārtiem. Viņš arī vienreiz pielietoja spēka paņēmienu, uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem un nopelnīja divas soda minūtes.

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs 33 sekundes pirms pirmā pārtraukuma palīdzēja "Vitjaz" izlīdzināt rezultātu - 1:1.

Viesiem divi vārti Vitālija Kravcova kontā.

Pekinas "Kuņluņ Red Star" savā laukumā Mitiščos ar 2:5 (1:2, 1:1, 0:2) zaudēja Jekaterinburgas "Avtomobilist".

Gunārs Skvorcovs savā pirmajā spēlē šajā sezonā Pekinas klubā laukumā pavadīja astoņas minūtes un 33 sekundes, kuru laikā zaudēja četros iemetienos.

Pekinas klubam abus vārtus iemeta Denijs Kristo, bet viesiem ar to pašu atbildēja Anatolijs Goliševs.

Roberta Bukarta pārstāvētā Čerepovecas "Severstaļ" viesos pagarinājumā ar 4:3 (2:1, 0:0, 1:2, 1:0) pārspēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo".

Bukarts laukumā bija deviņas minūtes un 57 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, kas komandā bija dalīts labākais rādītājs, un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Uzvaras vārtus sešas sekundes pirms pagarinājuma beigām iemeta Kirils Kapustins.

Visbeidzot Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas "Spartak" mājās ar 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) zaudēja Sanktpēterburgas SKA, piedzīvojot trešo neveiksmi pēc kārtas.

Uzvarētāju labā abus vārtus iemeta Vladimirs Tkačovs.

Rietumu konferencē visaugstāk no latviešu pārstāvētajiem klubiem ir "Severstaļ", kas ar septiņiem punktiem piecos mačos ieņem piekto vietu.  "Spartak" ir pieci punkti septiņās spēlēs un septītā vieta,  vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētajai Helsinku "Jokerit" - četri punkti trijās cīņās un astotā vieta, "Vitjaz" ar četriem punktiem sešās spēlēs ir devītā, bet Rīgas 'Dinamo" ar trim punktiem piecos mačos - desmitā 11 komandu konkurencē.

Austrumos otrā ar desmit punktiem sešās cīņās ir Latvijas hokeja izlases trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard", bet Pekinas klubs pēc sešiem mačiem ir bez punktiem un ieņem pēdējo 12.vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.