Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Daugaviņš Otavas Senators sastāvā piedzīvo pirmo zaudējumu

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš piektdien atkal spēlēja Otavas "Senators" kluba sastāvā un piedzīvoja karjerā pirmo zaudējumu Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

Līdz šim Otavas klubs ar latviešu uzbrucēju ierindā bija tikai uzvarējis, jo panākumu guva gan 2010. gada janvārī, kad Daugaviņš debitēja NHL, gan šosezon četros mačos. Šoreiz panākumu sērija aprāvās, jo "Senators" savā laukumā ar 1:2 zaudēja Monreālas "Canadiens", liecina rīkotāju informācija.

Daugaviņš spēlēja 14 minūtes un 25 sekundes, laukumā aizvadot 21 maiņu. Viņš izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli beidza ar neitrālu lietderības rādītāju.

"Canadiens" otrajā periodā pēc Ērika Koula un Andreja Kosticina metieniem izvirzījās vadībā art 2:0, uz ko "Senators" spēja atbildēt tikai ar Zaka Smita mazākumā gūtiem vārtiem spēles 42. minūtē. Par mača zvaigzni tika atzīts "Canadiens" vārtsargs Korijs Praiss, kurš atvairīja 33 no 34 metieniem.

Daugaviņš komandā atgriezās pēc piecu dienu pauzes, kuras laikā viņš tika nosūtīts uz fārmklubu Binghemtonā, lai apmeklētu stomatologu un šķirtos no gudrības zoba.