Piektdiena, 4. oktobris
Modra, Francis, Dmitrijs

Dinamo hokejisti cieš sakāvi spēlē ar Maskavas CSKA

Rīgas Dinamo hokejisti KHL čempionāta spēlē savā laukumā zaudēja vieniem no turnīra līderiem Maskavas CSKA komandai 2:6 (2:4, 0:2, 0:0).Ar 71 punktu aizvadītajās 48 spēlēs Dinamo KHL turnīra tabulā saglabā 11.vietu, turpinot cīņu par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā. Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs 12.

februārī Balašihā ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto HK MVD.Jau spēles 42.sekundē mājiniekus vadībā izvirzīja Marks Hartigans, vārtos pielabojot Aleksandra Ņiživija slīpu piespēli. Dažu minūšu laikā rīdzinieki izveidoja vēl vairākas bīstamas situācijas pie CSKA vārtiem – taču diemžēl paši ielaida vārtus. Ieguvis no rīdzinieku aizsarga atlēkušo ripu, Sergejs Širokovs ātri apslidoja vārtus un pārspēja Dinamo vārtsargu – 1:1.10.minūtē rīdzinieki jau nonāca zaudētājos. Izspēlējot skaitlisko vairākumu, veiklāks pie Naumova atsistās ripas bija Paršins. Bet nākamo piecu minūšu laikā pēc skaisti izspēlētām kombinācijām Hannula un Jepančincevs panāca jau 4:1 CSKA labā.Vārtu birums turpinājās pēc Juliusa Šuplera pieprasītā pārtraukuma. Pagāja tikai pusminūte, un vairākumu, ripai skarot CSKA aizsarga nūju, realizēja Marsels Hosa.Otrajā trešdaļā uguņošana nedaudz pierima – gan bīstamo momentu, gan gūto vārtu izteiksmē. 26.minūtē ar ļoti precīzu metienus vārtu augšējā stūrī Širokovs atjaunoja CSKA triju vārtu pārsvaru.Piektie zaudētie vārti mazināja Dinamo hokejistu enerģiju, un neko bīstamu laukuma saimnieki nespēja izveidot arī, trešdaļas vidū gandrīz 30 sekundes spēlējot piecatā pret trijiem viesiem.Atšķirībā no dinamiešiem CSKA hokejisti iespēju spēlēt vairākumā izmantoja – 2:6 trešdaļas beigās panāca Sčastļivijs.Ņemot vērā rezultātu, J.Šuplers trešajā periodā Dinamo vārtos lika Ervīnu Muštukovu, kuram šī bija debija Kontinentālajā hokeja līgā. Lielā mērā pateicoties viņam, rezultāts vairs nemainījās.Citā KHL ceturtdienas spēlē Minskas Dinamo pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Čehovas Vitjaz 5:4.

xcv

Šuplers: Pret CSKA nedrīkstēja ielasties atklātā hokejā

KHL čempionāts

Rīgas Dinamo – Maskavas CSKA 2:6 (2:4, 0:2, 0:0)

Vārti:
0:41 Hartigans (Ņiživijs, Cipulis) – 1:0, 4:14 Širokovs (Žmakins) – 1:1, 9:27 Paršins (Hedstrēms, Hannula, vair.) – 1:2, 12:42 Hannula (Korņejevs) – 1:3, 14:44 Jepančincevs (Simakovs, Saprikins) – 1:4, 15:15 Hosa (Elisons, vair.) – 2:4, 15:15 Širokovs (Žmakins) – 2:5, 38:59 Sčastļivijs (Buts, Mišarins, vair.) – 2:6