Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Dinamo piekāpjas Atlant, Bičevskim pirmie vārti KHL

Rīgas Dinamo hokejisti svētdien ar 2:4 zaudēja Mitišču Atlant Kontinetālās hokeja līgas mājas spēlē. Mūsējiem precīzi meta Krišjānis Rēdlihs un Māris Bičevskis, kuram pirmie vārti Dinamo sastāvā, bet vārtus viesiem guva Iļja Kablukovs, Nikolajs Žerdevs, Dmitrijs Upers un Junass Andersons.

Rīdzinieki sāka aktīvi, vairākas reizes apdraudot Konstantīna Baruļina vārtus, tomēr turpinājums bija ārkārtīgi neveiksmīgs. Vispirms 3.minūtē pēc Iļjas Kablukova metiena ripu īsti fiksēt nespēja Holts un tā lēnām ieslīdēja vārtos – 0:1. Jau pēc 20 sekundēm Nikolajs Žerdevs izmantoja Dinamo kļūdu aizsardzībā un ar spēcīgu metienu otro reizi cauršāva Holtu – 0:2. Rautakalio bija spiests saukt savējos uz apspriedi. Pirmajā Dinamo skaitliskajā vairākumā bīstamāk spēlēja mazākumā esošie Atlant, mūsējie tā arī neizdarīja nevienu metienu. Spēle izlīdzinājās un Dinamo sāka arvien biežāk viesoties Atlant zonā. Perioda 14.minūtē otrais vairākums rīdziniekiem un šoreiz to izdevās nospēlēt godam - pēc ne pārāk spēcīga Krišjāņa Rēdliha metiena no zilās līnijas ripa ielidoja Baruļina vārtos - 1:2! Mārtiņš Karsums varēja izlīdzināt rezultātu trīs minūtes pirms perioda beigām, tomēr bija jau pārāk satuvinājies ar vārtsargu un neizdevās ripu apstrādāt.

Otrā trešdaļa atkal sākās nesekmīgi - pret Holtu ļāvām izskriet viesiem un Dmitrijs Upers jau 55.sekundē guva trešos vārtus. Turpinājumā darbība vairāk risinājās rīdzinieku aizsardzības zonā, bet labi spēlēja Kriss Holts. Perioda vidū Dinamo sāka arvien biežāk apdraudēt Baruļina vārtu drošību un vairākās epizodēs glāba tikai Krievijas izlases vārtsarga meistarība. Spēles 34.minūtē pirmo ripu KHL iemeta Māris Bičevskis - 2:3! Visai asu spēka paņēmienu pret Viktoru Bobrovu perioda 15.minūtē veica Miķelis Rēdlihs, izpelnoties maksimālo sodu - 5+20 minūtes. Rīdzinieki izturēja pirmās trīs minūtes mazākumā, bet tad talkā nāca viesi, paši izpelnoties noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu. Pēdējā minūtē nelieli asumi viesu vārtu priekšā, pa divām minūtēm saņēma Zubarevs un Luseniuss. Pēc diviem spēlētiem periodiem rezultāts 2:3.

M.Rēdliha vietu 1.maiņā ieņēma Marsels Hosa. Jau no pirmajām minūtēm Dinamo spēlē bija manāma liela vēlme atspēlēties. Janne Niskala 4.minūtē novērsa briesmas Atlant vārtu priekšā un neļāva izdarīt metienu, kad pēc kļūdas aizsardzībā ripa nonāca pie Hosas. Diemžēl viesi guvi arī ceturtos vārtus - Andersons apslidoja Ozoliņu un ar negaidītu plaukstas metienu pārspēja negatavo Holtu - 2:4. Rīgas Dinamo darīja visu iespējamo, lai atspēlētos, tomēr tas neizdevās ne vairākumā, ne vienādos sastāvos un nācās piedzīvot zaudējumu ar 2:4.

Rīdzinieki ar 71 punktu 51 spēlē saglabā 7.vietu Rietumu konferencē, par trim punktiem atpaliek Maskavas CSKA, kas šodien arī piedzīvoja zaudējumu. Nākamo spēli Rīgas Dinamo aizvadīs 22.februārī Arēnā Rīga, kad uzņems Novosibirskas Sibirj

KHL regulārā čempionāta spēle, 2012.gada 19.februāris. Rīga, Arēna Rīga.

Rīgas Dinamo – Mitišču Atlant 2:4 (1:2; 1:1; 0:1)

Vārti:  2:57 Kablukovs 0:1; 3:17 Žerdevs (Zakrisons, Andersons) 0:2; 14:05 K.Rēdlihs (M.Rēdlihs, vair.) 1:2; 20:55 Upers (Višņevskis, Zubarevs) 1:3; 33:55 Bičevskis (Reķis) 2:3; 46:24 Andersons (Zakrisons) 2:4;

Vārtsargi: Holts - Baruļins

Metieni: 40-24

Soda minūtes: 29-12

Skatītāji: 9170

Jauni kopvērtējuma uzvarētāji Stirnu buka 11. sezonā

Populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas gala iznākums bija ļoti interesants, jo kopvērtējumā gandrīz visās galvenajās distancēs - GARMIN Lūsis”, “VENDEN Stirnu buks” un “KARTE...