Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Rīgas Dinamo hokejisti triju izbraukuma spēļu sēriju Kontinentālās hokeja līgas čempionātā trešdien sākuši ar zaudējumu 3:5 Jekaterinburgā pret vietējo Avtomobilist komandu. Piektdien rīdzinieki Ņižņekamskā tiksies ar Ņeftehimik, bet svētdien Kazaņā – ar Ak Bars hokejistiem.Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli (1:2 pret Maskavas Spartak) rīdzinieku sastāvā savainojumu dēļ nebija abu sezonas labāko vārtu guvēju Marka Hartigana un Laura Dārziņa, kā arī Ginta Meijas.

Dārziņa vietu pirmajā maiņā ieņēma Troters, kopā ar Ņiživiju un Suroviju spēlēja Karamnovs, bet ar Karsumu un Ankipānu – Džeriņš. Ceturtajā trijniekā bija pieteikti Bukarts, Vilkoits un Podziņš. Viesu vārtus šoreiz sargāja Mikaels Telkvists.

Jau pirmajā minūtē rīdzinieki nokļuva skaitliskā mazākumā, taču izturēja un tūlīt pēc tam atklāja rezultātu – pēc Ankipāna piespēles precīzi meta Andris Džeriņš. Tiesa, vadībā Dinamo bija tikai trīs minūtes. Asprātīgu partnera piespēli vārtu priekšā izmantoja Andrejs Subotins, un 1:1.

Gan pirmās trešdaļas otrajā pusē, gan otrā perioda sākumā uz ledus ritēja līdzīga cīņa ar niecīgu skaitu vārtu gūšanas iespēju. Vienu no tām 28.minūtē realizēja mājinieki. Ripa pēc vairākiem rikošetiem vārtu priekšā nonāca Alekseja Bulatova īpašumā, un uz viņa metienu Telkvists nepaspēja noreaģēt – 1:2.

Arī turpinājumā ritēja abpusēji piesardzīga spēle, kurā aizsardzība izteikti dominēja pār uzbrukumu. Viesiem labākā izdevība bija perioda izskaņā, kad, spēlējot skaitliskajā vairākumā, Avto vārtsarga Ļisutina atvairīto ripu pāri vārtu līnijai neizdevās pārstumt Karsumam.

Trešo trešdaļu aktīvāk sāka laukuma saimnieki un jau trešajā minūtē guva trešos vārtos. Drīz pēc tam Dinamo ieguva tiesības pusotru minūti spēlēt piecatā pret trijiem Jekaterinburgas hokejistiem, taču arī šajā laikā neko sevišķi bīstamu pie pretinieku vārtiem nespēja izveidot.

Perioda vidū cerību rīdziniekiem atjaunoja Džeriņš, pretuzbrukumā gūstot savus otros vārtus spēlē. Taču jau minūti vēlāk mājinieki realizēja skaitlisko vairākumu un atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 2:4. Mājinieki turpināja uzbrukt un ļoti ātri guva arī piektos vārtus – hettriks Subotinam.

Līdz pamatlaika beigām dinamiešiem tikai izdevās vienus vārtus atgūt, pateicoties Mārtiņa Karsuma mazākumā gūtajiem vārtiem.

Šosezon abas komandas vienreiz jau bija tikušās – septembrī Rīgā mājinieki piedzīvoja sāpīgu zaudējumu 1:2.

KHL Rietumu zonas turnīra tabulā Rīgas Dinamo ar 49 punktiem 32 spēlēs ir sestajā vietā.

Kontinentālā hokeja līga

Avtomobilist – Rīgas Dinamo 5:3 (1:1, 1:0, 3:2)

Vārti: 3:58 Džeriņš (Ankipāns) – 0:1, 6:56 Subotins (Ņikoncevs, Bušujevs) – 1:1, 27:13 Bulatovs (Šepeļenko, Sokolovs) – 2:1, 42:44 Šepeļenko (Tatarinovs) – 3:1, 47:59 Džeriņš – 3:2, 48:54 Subotins (Sokolovs, Bušujevs, vair.) – 4:2, 51:26 Subotins (Ņikoncevs) – 5:2, 54:53 Karsums (maz.) – 5:3

Metieni: 25 - 27
Soda min.: 17 - 13
Iemetieni: 28 - 33

Dinamo: Telkvists, J.Rēdlihs – Laviņš, Troters – Sprukts – M.Rēdlihs, Galviņš – Sotnieks, Ņiživijs – Karamnovs – Surovijs, Reķis – Kr.Rēdlihs, Karsums – Džeriņš – Ankipāns, Andersons, Bukarts – Vilkoits – Podziņš