Piektdiena, 25. oktobris
Beāte, Beatrise

Rīgas Dinamo hokejisti trešdien piedzīvoja zaudējumu Latvijas Dzelzceļa kausa izcīņas spēlē, kurā ar 3:5 piekāpās Maskavas apgabala Atlanta vienībai.

Vārtus laukuma saimnieku labā guva Marks Hartigans, Roberts Bukarts un Mārtiņš Karsums. Atlant rindās ar trim rezultatīviem metieniem izcēlās Jans Bulis.

Šajā spēlē Rīgas Dinamo treneri bija veikuši būtiskas izmaiņas spēlētāju virknējumos, atpūtu dodot līderiem Sandim Ozoliņam, Aleksandram Ņiživijam, Miķelim Rēdliham un arī Lauri Dārziņam. Vārtus arī šajā spēlē sargāja Mikaels Telkvists.

Abas komandas spēlēja ļoti aktīvi no pirmajām minūtēm. Jau spēles ceturtās minūtes sākumā Jans Bulis izlauzās cauri Guntim Galviņam un Jēkabam Rēdliham, paspēja izpildīt metienu, ripa izslīdēja cauri Telkvista kājsargiem un šķērsoja vārtu līniju. Septītajā minūtē Ankipāns labā ātrumā izrāvās uz viesu vārtiem, izdarīja spēcīgu metienu, taču vārtsargs ripu atsita. Jau pēc brīža vairākuma situācijā Marks Hartigans pēc piespēles uzreiz izpildīja metienu un ieraidīja vārtu tuvējā stūrī - 1:1.

Atlant pamazām pārņēma iniciatīvu savās rokās. Liels bija viņu pārsvars, ko pārvērst rezultātā spēja tikai otrajā periodā. Spēles 27.minūtē kļūdījās Jānis Andersons, ko izmantoja Bulis un guva savus otros vārtus spēlē. Vēlāk atkal precīzs bija Bulis, bet mirkli vēlāk rezultātu 4:1 panāca Eduards Levandovskis.

Izšķirošajā trešdaļā mājinieki spēlēja krietni aktīvāk, turklāt divas minūtes varēja spēlēt piecatā pret trim Atlant spēlētājiem, taču šī lieliskā iespēja palika neizmantota. Septiņas minūtes pirms beigām beidzot izdevās samazināt vārtu starpību (Bukarts).  Cerības izglābties izplēnēja jau pēc pavisam īsa brīža, kad vairākumā piektos vārtus guva Ivans Ņeprajevs. Mājiniekiem izdevās atspēlēt vairs tikai vienus vārtus, turklāt tas notika vien četras sekundes pirms finālsvilpes, kad precīzs metiens padevās Karsumam.

Par labākajiem spēlētājiem atzina Rīgas Dinamo kapteini Ankipānu un trīs vārtu autoru Buli.

Rīdzinieki turnīra pirmajā spēlē ar 4:2 pārspēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto OHK Dinamo vienību. Piektdien turnīra priekšsacīkšu pēdējā spēlē rīdzinieki tiksies ar Jaroslavļas Lokomotiv, kas pirmajās divās spēlēs izcīnīja uzvaras.